"Milionerzy". Słynny trener nie popisał się w programie. Poległ na banalnym pytaniu o Johna Rambo. Na pewno znacie odpowiedź

Ten odcinek brytyjskiego wydania "Milionerów" przejdzie do historii. Wygrana trenera piłkarskiego Harry'ego Redknappa wyniosła zero, a w dodatku wyłożył się na naprawdę prostym pytaniu.

Więcej o programach telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Były piłkarz, menadżer Tottenhamu Hotspur, a obecnie doradca drużyny AFC Bournemouth, dostał szansę wygrania pieniędzy na cele charytatywne w brytyjskiej wersji "Milionerów". Harry Redknapp, który zasiadł w telewizyjnym studiu naprzeciwko prowadzącego Jeremy'ego Clarksona, dał radę odpowiedzieć poprawnie zaledwie na cztery pytania. Tym samym zabrakło mu jednej odpowiedzi do osiągnięcia progu gwarantowanego wynoszącego 1000 funtów.

Zobacz wideo Wpadki w programach telewizyjnych

"Milionerzy". Harry Redknapp nie odpowiedział na proste pytanie z filmu

Pytanie, które sprawiło Redknappowi tyle trudności, dotyczyło jednej z najpopularniejszych serii filmów na świecie i brzmiało:

Kto zagrał weterana z Wietnamu Johna Rambo w pięciu filmach?

  • A. Mel Gibson
  • B. Arnold Schwarzenegger
  • C. Bruce Willis
  • D. Sylvester Stallone

Ekspert od piłki nożnej nie jest jednak fanem hollywoodzkich produkcji i przyznał, że ostatni raz w kinie był z obecną żoną na "Doktorze Żywago", gdy miał 17 lat. Redknapp miał komplet kół ratunkowych i zdecydował się skorzystać z pół na pół, po którym do wyboru zostały mu odpowiedzi C i D. Uczestnik teleturnieju od początku skłaniał się ku Bruce'owi Willisowi i mimo że prowadzący bardzo mocno sugerował, żeby jeszcze się zastanowił, Redknapp zaznaczył tę odpowiedź. 

 

Wyraźnie zaskoczony Clarkson musiał powiedzieć trenerowi nie tylko, że kończy grę z zerową wygraną, ale też jest pierwszą osobą, odkąd prowadzi ten teleturniej, do której musiał skierować takie słowa. Co więcej, Redknapp to w sumie dziewiąty uczestnik brytyjskiej edycji "Milionerów" i pierwszy w historii celebryta zbierający pieniądze na cele charytatywne, który z programu wyszedł z niczym.

Trener był bardzo zmieszany i zawstydzony swoim wynikiem. Do tego stopnia, że, jak dowiedział się "The Sun", Redknapp zdecydował się mimo wszystko przekazać pieniądze na wybrany przez siebie cel z własnej kieszeni. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.