"Rolnik szuka żony". Elżbieta nagle usunęła emocjonalny wpis. Mamy screen. "Bardzo się kochamy". Zmieniła opis

Elżbieta dała się poznać jako kobieta, która mówi to, co myśli i wie, czego chce. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony 8" nie idzie na kompromisy. Co w takim razie spowodowało, że usunęła swój emocjonalny wpis?

Więcej o telewizyjnych programach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Elżbieta to jedna z barwniejszych uczestniczek aktualnej edycji programu "Rolnik szuka żony". Kobietę od początku wyróżnia silny charakter, co nie zawsze odpowiadało widzom show.

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

Ela wiele razy musiała radzić sobie ze złośliwościami, które spadały na nią po kolejnych odcinkach programu TVP. "Królowa truskawek" prowadzi gospodarstwo sama. Ma na koncie wiele trudnych doświadczeń. Jej poprzedni partnerzy nadużywali alkoholu, co ostatecznie prowadziło do poważnych trudności w związkach.

'Rolnik szuka żony'. Elżbieta w programie wybrała Marka, ale spotyka się ze Stanisławem"Rolnik szuka żony". Elżbieta wybrała Marka, ale spotyka się z innym kandydatem

Teraz Elżbieta jest niezależna, pewna swojej wartości, a przede wszystkim świadoma swoich potrzeb. Dlatego podejmuje decyzje, które nie zawsze odpowiadają widowni programu. Ostatnio, zamiast Stanisława, z którym komentujący wróżyli jej udaną przyszłość, wybrała Marka.

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" usunęła emocjonalny wpis z Instagrama

Chociaż kobiecie nie brakuje temperamentu i pewności siebie, to jej ostatni wpis na Instagramie świadczył o tym, że jest w niej też mnóstwo serdeczności.

Usunięty wpis Eli z 'Rolnik szuka żony'Usunięty wpis Eli z 'Rolnik szuka żony' Screen - Instagram - elzbietaczabator

Elżbieta opublikowała zdjęcie z uczestnikami programu, które opisała słowami uznania dla kolegów.

Nasza kochana rodzinka, znamy się tylko chwileczkę, lecz bardzo się kochamy.

Elżbieta kontynuowała „rodzinne" porównania, twierdząc, że wraz z Krzysztofem zastępują młodszym uczestnikom programu rodziców.

Kamila – cudowna, piękna, inteligentna, mądra, przedsiębiorcza, ideał kobiety. Kamil – chodząca mądrość, młody człowiek z wielkim sercem i intelektem. No i nasz ulubieniec – Stasiu, którego nie można nie kochać.

Ela wspomniała, że gdyby miała córkę szukającą partnera, Stasiu byłby idealnym kandydatem.

Z niejasnych powodów jej wpis szybko zniknął. Zamiast niego pojawił się post z tym samym zdjęciem, ale mniej wylewny.

 
Świetni ludzie! Wszyscy po kolei. Wspaniale było ich poznać dzięki programowi – napisała tym razem Elżbieta.

Elżbieta z 'Rolnika...'"Rolnik szuka...". Elżbieta odrzuciła Andrzeja, a potem... Widzowie krytykują

Czyżby przeraziła się własnych uczuć wobec uczestników programu? Tyle miłych słów nie do końca pasuje do jej wizerunku - konkretnej i skupionej na własnych potrzebach „królowej truskawek". Co o tym myślicie?

Więcej o: