"Dynastia". Sezon piąty to tylko kwestia czasu. Losy Carringtonów powrócą w kolejnych odcinkach

Fani "Dynastii" mogą spać spokojnie - remake kultowej opery mydlanej już parę miesięcy temu dostał zielone światło na sezon piąty. Teraz wystarczy jeszcze odrobinę uzbroić się w cierpliwość.

Czytaj więcej o serialach na stronie głównej Gazeta.pl

Fani musieli mocno naczekać się na czwarty sezon "Dynastii", a polscy widzowie serialu doświadczyli wyjątkowo długiej, bo aż półtorarocznej, przerwy między seriami trzecią i czwartą. Wszystkie odcinki czwartej odsłony serialu trafiły na Netflix 22 października 2021, a wielu widzów zdążyło już pochłonąć cały sezon i czeka na więcej. Dobra wiadomość jest taka, że sezon piąty "Dynastii" został potwierdzony już w lutym 2021 roku. Gorsza natomiast, że nie ma jeszcze pewności, kiedy dokładnie nowe odcinki będą dostępne w Polsce. Mamy jednak pewne spekulacje.

Zobacz wideo "Ród Smoka". Zwiastun

Te gwiazdy chronią prywatność swoich pociechNieznane dzieci polskich gwiazd. Kto próbuje chronić prywatność swoich pociech?

"Dynastia" - sezon 5. Co już wiadomo?

Michael Michele, aktorka wcielająca się w postać Dominique Deveraux, we wrześniu tego roku poinformowała na InstaStories, że zdjęcia do nowych odcinków mają rozpocząć się już w październiku. Słowa Michele potwierdziła ona sama już 26 października, wrzucając na Instagram zdjęcie z planu piątego sezonu "Dynastii". 

 

Jennifer Lopez, Oprah WinfreyOprah Winfrey nie miała czego jeść, a Dolly Parton mieszkała w leśnej ruderze

Jak na razie nieznane są niestety szczegóły fabuły nadchodzących odcinków. Serwis Deadline zdradził jednak, że do stałej obsady produkcji dołączy Eliza Bennet, grająca zaginioną członkinię rodziny Carringtonów, Amandę. Z kolei Robert Christopher Riley, serialowy Michael Culhane, poinformował na Twitterze, że sezon piąty ma składać się z 22 odcinków. Oznacza to, że serial doczeka się jubileuszowego, 100. epizodu!

"Dynastia" premierowo emitowana jest w Stanach Zjednoczonych przez stację The CW, która jest jednocześnie producentem serialu. Pierwsze trzy sezony ukazywały się od października do maja, później plany twórców pokrzyżowała pandemia, a premiera sezonu czwartego miała spory poślizg. Z zapowiedzi wynika, że stacja ma jednak nadzieję, iż piąta odsłona produkcji zadebiutuje zgodnie z pierwotnym planem, a pierwszy odcinek będzie można obejrzeć już wiosną 2022 roku. Niestety, niewykluczone, że polscy widzowie będą musieli poczekać, aż The CW wyemituje w Stanach wszystkie odcinki serialu, a dopiero po finale pełny sezon trafi na Netflix (tak było w przypadku sezonów trzeciego i czwartego). Oznaczałoby to, że piąty sezon w naszym kraju będzie dostępny dopiero jesienią 2022. Na oficjalnie informacje musimy jednak jeszcze poczekać.

Więcej o: