"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia i Tomek próbują się zbliżyć. Widzowie nieprzekonani: Z tej mąki chleba nie będzie

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Relacja Julii i Tomka budzi coraz więcej emocji. Obserwatorzy show podzielili się na dwa obozy.

Więcej aktualności o uczestnikach programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

ZOBACZ TEŻ: Marcin Mroczek poznał swoją żonę na parkiecie. Na pierwszym spotkaniu tańczyli do białego rana. "Przypadek czy przeznaczenie?"

Szósty sezon programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nabiera rozpędu. Uczestnicy, nauczeni obserwacjami z poprzednich edycji, starają się podchodzić do siebie z otwartą głową i nie przekreślać szansy na miłość nawet jeśli pierwsze wrażenie nowego partnera nie powaliło ich na kolana. Idealnym przykładem są Julia i Tomek, którzy, choć otwarcie przyznają, że nie są w swoim typie, starają się szukać pozytywów i wierzyć w starania ekspertów. Niestety, widzowie show TVN-u nie podchodzą już tak entuzjastycznie do doboru tej dwójki.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia" - Które pary zdecydowały się na rozstanie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie podzielni w kwestii Julii i Tomka

Na mediach społecznościowych "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiła się zapowiedź kolejnego odcinka z udziałem Julii i Tomka. W opisie czytamy:

Julia i Tomek poznają się coraz lepiej.

Fani show podzielili się na dwa obozy. Ten bardziej liczny twierdzi, że para nie ma szans na przetrwanie, bo są z zupełnie różnych światów:

Dwa światy. On intelektualista, pasjonat bez obycia z kobietami, ona zwyczajna dziewczyna z sąsiedztwa. Czy to wyjdzie? Hmm, mam wątpliwości - napisała internatuka.
Z tej mąki chleba nie będzie - wtórowała kolejna widzka show.

Wśród fanów rozgorzała dyskusja, czy różnice pary zadziałają na jej korzyść, czy wręcz przeciwnie. 

Przeciwieństwa się przyciągają i gdy będą oboje chcieli, to może się to udać - zauważyła obserwatorka programu.
Przeciwieństwa to Aneta i jej mąż. Mają przeciwne temperamenty, które da się pogodzić. Ale tu są inne światy - odpowiedziała inna.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Małżeństwo Anety i Roberta nie przetrwało?"ŚOPW". Aneta i Robert nie są razem? Najnowsze wpisy mają być dowodem

Jakie jest wasze zdanie? Myślicie, że Julii i Tomkowi uda się stworzyć upragniony związek? Przypominamy o domysłach, które zaczęły pojawiać się w sieci, odnośnie relacji tej pary po programie.

Więcej o: