"Love Island". Paulina rozbiła bank. I nie chodzi wcale o wyznanie miłości. Internautki zachwycone

Czwarta edycja programu "Love Island" powoli dobiega końca. Przed widzami odcinek finałowy, w którym wszystko się rozstrzygnie. Podczas wieczoru wyzwań nie tylko Andrzej był wpatrzony w Paulinę jak w obrazek. Uczestniczka zachwyciła również fanów show.

W ostatnim odcinku "Love Island" nie zabrakło romantycznej atmosfery. Uczestnicy zdobyli się na szczerość i powiedzieli, co czują do swoich partnerek. Pojawiły się również wyznania miłości. Na tę okazję każda z pań zaprezentowała się w wieczorowych sukniach. Jednak to Paulina skradła całe show i przyćmiła pozostałe koleżanki. 

Zobacz: "Love Island". Podczas wieczoru wyznań padło oficjalne "kocham cię". Widzowie: Miłość. Z gimnazjum

Zobacz wideo Mateusz i Caroline typują faworytów 4. edycji „Love Island"

Beata Kozidrak opublikowała kolejny post na InstagramieBeata Kozidrak wróciła do aktywności na Instagramie. W kolejnym wpisie nawiązała do trudnych chwil

Doda, Beata Tadla, Michał WiśniewskiWielka miłość, później zawirowania i rozstania. Te pary nie rozeszły się w zgodzie

"Love Island". Paulina w czarnej sukni zachwyciła internautów 

Trzy pary i trzy wyjątkowe uczucia. W niedzielę wyjdzie na jaw, kto wygra czwartą edycję. Zanim jednak uczestnicy usłyszą werdykt, mieli okazję posłuchać, co czują do siebie. Widzowie są podzieleni, kto powinien wygrać, ale w jednej sprawie się zgadzają. W komentarzach pod postem z uczestnikami, który pojawił się na oficjalnym profilu programu, fani zachwycali się Pauliną. 

Partnerka Andrzeja pojawiła się w czarnej sukni wieczorowej, która miała seksowne wycięcie sięgające połowy uda. Góra kreacji składała się z koronkowego gorsetu, a prześwitujący dół luźno układał się na ciele. Paulina do stylizacji dobrała srebrny łańcuszek i czarne szpilki wiązane na łydce. Swój look uzupełniła o idealnie ułożone na gładko włosy. Tego wieczoru nie tylko Andrzej nie mógł oderwać od niej wzroku. 

 

Paulina swoim wyglądem oczarowała również fanów, którzy w komentarzach przyznali, że ten wieczór należał do niej. Zasypali ją komplementami. 

Paulina piękna sukienka.
Paulina dzisiaj wyglądała zjawiskowo w tej sukience, już się nie mogę doczekać finału, po dzisiejszym odcinku pełnym wzruszeń.
Jak pięknie Paulina wyglądała, sztos - czytamy.

Maffashion, Robert CzerwikMaffashion: "Halo, Plotek, proszę przyjechać na Instagrama!". Przybyliśmy, a tam... prawdziwa bomba

Zgadzacie się z widzami programu? Was również zachwyciła Paulina w czarnej kreacji? 

Więcej o: