"Love Island". Paulina złamała serce Andrzejowi. Internauci kipią ze złości: Uwodziła pięknie, gorzej z klasą

W programie "Love Island" Paulina doprowadziła do łez dwóch mężczyzn. Andrzej przeżywał rozstanie, a Mateusz?

Ostatnią decyzją Paulina z programu "Love Island" naraziła się widzom. Kobieta od początku nie potrafi zaangażować się w żadną relację, a żeby utrzymać się w programie, igrała z uczuciami Andrzeja. Gdy mężczyzna się w niej zakochał, ona dała mu kosza. To nie podoba się internautom, którzy na Instagramie nie zostawiają na niej suchej nitki.

Zobacz wideo

Sylwia Bomba i Kinga Sawczuk - Taniec z Gwiazdami XII edycja POLSAT - odc. 5Piąty odcinek "Tańca z Gwiazdami". Z programu odpadła faworytka

"Love Island". Paulina złamała serce Andrzejowi. Internauci kipią ze złości

W poniedziałkowym odcinku "Love Island" poznaliśmy ciąg dalszy historii Pauliny i Andrzeja. Mężczyzna nie ukrywał łez, gdy w liście od partnerki dowiedział się, że to koniec ich relacji.

Chcę, żeby mi to powiedziała. List to nie jest forma, której oczekuję po tym wszystkim. Chcę przekonać się o tym na żywo. Będę cierpiał, ale ja się zakochałem. Z wszystkim sobie radziłem w życiu, więc i z tym sobie poradzę - powiedział Andrzej.

W czasie emisji odcinka na oficjalnym fanpage'u programu na Instagramie zawrzało. Internautom nie spodobało się zachowanie Pauliny.

Paulina to sprytna zawodniczka. Wiedziała, że z Andrzejem jest bezpieczna i jakoś dotrwała do Casa Amor. Teraz jest już niepotrzebny.
Szkoda mi Andrzeja. Za bardzo się wkręcił.
Zwodzić i uwodzić umiała pięknie, gorzej już z pokazaniem klasy - czytamy na Instagramie.

Angelina JolieAngelina Jolie przyłapana na randce. Zna go cały świat!

W ostatnim odcinku nie tylko Andrzej płakał przez Paulinę. Kobieta dyskutowała z Mateuszem o uczuciach i rodzinie. Mężczyzna otworzył się przed nią do tego stopnia, że z jego oczu popłynęły łzy. 

Zobacz też: "Love Island". Laura weszła do Casa Amor i zamieszała w głowie wyspiarzom. Po starych zdjęciach widać, że przeszła metamorfozę

Więcej o: