Angelina Jolie przyłapana na randce. Zna go cały świat! Przyszli osobno, wyszli razem i udali się do jego willi

Angelina Jolie po raz kolejny wybrała się na randkę z popularnym muzykiem. Paparazzi przyłapali ich, gdy wspólnie wychodzili z włoskiej restauracji w Santa Monica.

Kilka tygodni temu Angelina Jolie i The Weeknd zostali przyłapani na wspólnej kolacji w Santa Monica. Wtedy jeszcze nie było wiadomo, co tak naprawdę łączy te dwójkę - czy są po prostu przyjaciółmi, a może narodziło się między nimi namiętne uczucie. Najnowsze zdjęcia mogą jednak sugerować, że sprawy są coraz bardziej poważne. Aktorka i wokalistka zostali po raz kolejny dostrzeżeni na wspólnej kolacji. Miłość wisi w powietrzu?

Zobacz wideo Pamiętacie historię miłości Jolie i Pitta?

Angelina Jolie przyłapana na randce ze znanym muzykiem. Przyszli osobno, jednak wrócili razem do jego rezydencji

Według Daily Mail, Jolie i The Weeknd spotkali się w prywatnej części włoskiej restauracji Giorgio Baldi. Zadbali o to, by na miejsce przybyć oddzielnie, jednak po ponad dwóch godzinach jedzenia i rozmów wspólnie udali się do luksusowego samochodu muzyka. To nie był koniec ich randki.

Następnie wskoczyła na tylne siedzenie czarnego SUV-a należącego do The Weeknda i razem pojechali do jego rezydencji Bel-Air za 70 milionów dolarów - czytamy.

Julia Wieniawa wycięła koleżankę ze zdjęcia?Julia Wieniawa na urodzinach przyjaciółki. Wycięła koleżankę ze zdjęcia? Tłumaczy

Angelina Jolie na spotkanie z muzykiem założyła czarny, dwurzędowy trencz, pasujące czółenka, a całość uzupełniła torebką od Yves Saint Laurent. Niestety, paparazzim nie udało się dostrzec, jaką sukienkę miała pod płaszczem. The Weeknd za to wyglądał bardzo elegancko i trzeba przyznać, że dopasował się  stylizacją do aktorki. Tego wieczoru był w czarnej kurtce, obcisłych dżinsach oraz butach z niewielkim obcasem.

Myślicie, że już niedługo Jolie i The Weeknd oficjalnie potwierdzą swój związek? Może pojawią się wspólnie na czerwonym dywanie?

Meghan Markle i książę HarryMeghan i Harry dbają o planetę? Tylko tak mówią. "Pie*rzyć ich, hipokryci!"

Więcej o: