Trwają przygotowania do następnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Poznajemy nazwiska nowych uczestników, wiemy już, że zobaczymy m.in. Barbarę Kurdej-Szatan i Roberta Janowskiego. Do mediów dotarły też informacje, że zmianie uległ skład jurorów. Nie zobaczymy już Kacpra Kuszewskiego, którego zastąpi Michał Wiśniewski. Jak dowiedział się Plotek, nie była to jego decyzja.
Kacper Kuszewski wydał oświadczenie, w którym zwrócił się do fanów i przekazał im informacje o zmianach. Podziękował współpracownikom a także życzył powodzenia Michałowi Wiśniewskiemu, który zajmie jego miejsce. Jednak Plotek dotarł do całkiem nowych szczegółów tej sprawy. Jak się dowiedzieliśmy, Kacper Kuszewski miał zostać zwolniony.
Kacper sam był zaskoczony decyzją władz stacji. On nie chciał odchodzić z tego programu. To nie była jego decyzja. Bardzo lubił tę pracę, bo kocha muzykę i pracę głosem. Dodatkowo, bycie jurorem w show telewizyjnym to też bardzo dobre pieniądze - 100 tysięcy za sezon. W serialu, w którym gra się jedną z wielu ról, trudno zarobić takie pieniądze - zdradził nasz informator.
Dowiedzieliśmy się także, dlaczego władze stacji zdecydowały się na taki krok. Ich zdaniem Michał Wiśniewski ma przyciągnąć nowe grono odbiorców.
Szefostwo Polsatu chce jednak podnieść oglądalność show w nowej edycji jesienią o publiczność z małych miasteczek i wsi. I uznano, że Michał Wiśniewski jest bardziej lubiany na prowincji niż Kacper. Pani Nina Terentiew od lat ma słabość do Michała, wierzy, że on przyciągnie małomiasteczkową publiczność - powiedziała nam osoba związana ze stacją.
Napisaliśmy do Polsatu z prośbą o komentarz. Jak na razie nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Ale dowiedzieliśmy się także od naszego informatora, że Kacprowi Kuszewskiemu Terentiew zaproponowała za to rolę w nowym serialu Polsatu "Tatuśkowie". Jego emisja przewidziana jest na jesień.
Ekspertka ostro o stylizacji Nawrockiej na wydarzeniu Melanii Trump. Wypunktowała błędy
Torbicka w stylowym garniturze, Zalewski cały na czarno. Olejnik poszła na całość
Wałęsowie są 56 lat po ślubie. Tak Lech zareagował na pytanie, czy wciąż się kochają
Oto nowa fryzura Zborowskiej. Tak wygląda po wizycie u fryzjera
Tak Edward Miszczak balował z gwiazdami. Tłumy pojawiły się na jego imprezie urodzinowej
Młynarska jest oburzona krytyką Owsiaka i WOŚP? "Każdy ma prawo powątpiewać..."
Ona ogłasza to światu, on milczy. Czernecki i jego żona już po rozwodzie
Oto nowy prowadzący "Szkła kontaktowego". W poniedziałek wieczorem ujawniono nazwisko
Czy związek Serowskiej i Hakiela ma przyszłość? Ekspertka od numerologii stawia sprawę jasno