"Hotel Paradise". Natalia przed finałem skonfrontuje się z niewiernym Marcinem. Będzie zemsta? Fani zgadują

W przedostatnim odcinku trzeciej edycji "Hotelu Paradise" na wyspie pojawią się uczestnicy, którzy już pożegnali się z programem. Będą mieli szansę zadać finalistom nurtujące ich pytania. Internauci obstawiają, jak zachowa się Natalia, gdy dowie się o zdradzie Marcina.

W czwartek. 3 czerwca, odbędzie się finał "Hotelu Paradise". Obecnie w programie są trzy pary - Krystian i Basia, Bibi i Simon oraz Kara i Marcin, jednak ostatecznie o nagrodę zawalczą dwie, które otrzymają najwięcej głosów od byłych uczestników. Najpierw ci będą mieli okazję ich przepytać i na podstawie odpowiedzi podjąć decyzję. Jedną z takich osób będzie Natalia - skonfrontuje się z niewiernym partnerem, który szybko po jej odejściu z programu pocieszył się w ramionach innej uczestniczki.

Zobacz wideo Marcin z "Hotelu Paradise" zareagował na krytyczne komentarze na swój temat

Jak Natalia z "Hotelu Paradise" zareaguje na zdradę Marcina?

Fani "Hotelu Paradise" w komentarzach prześcigają się w pomysłach dotyczących tego, jak Natalia zareaguje na zdradę Marcina. Wielu uważa, że ma w sobie dużo spokoju i jest kobietą z klasą, dlatego nie pozwoli sobie na pokazanie emocji. Inni z kolei są zdania, że sprowadzi go na ziemię, powie, a nawet wykrzyczy wprost, że jego zachowanie jest niedopuszczalne. Nie powinna dać przyzwolenia na takie traktowanie.

Na miejscu Natalii nie dałbym Marcinowi żyć. To samo mówił jej i Karze, obiecywał, że coś może z tego będzie.
Mam nadzieję, że Natalia pojedzie po tym lovelasie Marcinie.
Natalia to pełna kultura! Dziewczyna na poziomie. Szkoda, że nie doszła do finału. A Marcin jest w finale w sumie dzięki niej. Myślę, że gdyby znalazła innego faceta w programie, mogłaby wygrać.
Fajnie, jakby wróciła, doszła do finału z Marcinem i rzuciła kulą.

Tego, jak zareaguje Natalia, dowiemy się w środowym odcinku "Hotelu Paradise" po godzinie 20. Myślicie, że się dogadają, czy może dojdzie do wybuchowej konfrontacji?

Zobacz też: Finał "Hotel Paradise". Komu kibicuje Ata Postek? "Powinien wygrać, rozbić kulę i zabrać wszystko!"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.