"Hotel Paradise 3" - finał. Widzowie mają swoich faworytów. "To oni powinni to wygrać!"

W czwartek finał programu "Hotel Paradise". Widzowie obstawiają, kto powinien wygrać show. Zdecydowanymi faworytami są dwie pary. Komu fani show kibicują najmocniej?

Wielkimi krokami zbliża się finał trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Emisję ostatniego odcinka show widzowie będą mogli zobaczyć w czwartek 3 czerwca o godzinie 20:00 na antenie TVN7. Finał "Hotelu Paradise" obejrzymy również na platformie Player.

Zobacz wideo Marcin z "Hotelu Paradise" zareagował na krytyczne komentarze na swój temat

"Hotel Paradise". Fani mają dwie ulubione pary

W ostatnim odcinku trzeciej edycji "Hotelu Paradise" o wygraną powalczą dwie pary. Widzowie już od dawna spekulują, kto wygra najnowszą odsłonę popularnego bikini reality. W ich typach zdecydowanie królują dwie pary. Komu kibicują fani hitu TVN7?

Bibi i Simon powinni to wygrać, albo Basia i Krystian.
Simon i Bibi
Bibi i Simon
 

W komentarzach pod postem na Instagramie programu, widać, że widzowie największą życzliwością obdarzyli parę Bibi i Simona. Na drugim miejscu w rankingu sympatii fanów "Hotelu Paradise" znajdują się Krystian i Basia. 

Co z pozostałymi uczestnikami, Kornelią i Krzysiem oraz Marcinem i Karą? Cóż, fani formatu nie dają im zbyt dużych szans na wygraną. Marcin podpadł widzom niewiernością w stosunku do Nathalii, z tego powodu deklaracje uczucia, jakim rzekomo obdarzył Karę, nie wydają się im szczere. Kornelia i Krzyś od początku zaś stanowili parę "kumpelską", w ich relacji, zdaniem widzów, brakuje romantyzmu i namiętności.

Która para nie ma szans na miłość poza "Hotelem Paradise"?

W ostatnim instagramowym poście producenci "Hotelu Paradise", zadali obserwatorom pytanie, która para ma najmniejszą szansę na miłość. Widzowie byli niemal jednogłośni:

Sprawiedliwie pod względem relacji, a raczej jej braku Kornelia i Krzysztof. Pod względem zachowań poniżej krytyki - Kara i Marcin
 Oczywiście Kornelia i Krzychu. Jej już dawno nie powinno być, a ten się przy niej męczy i został z nią tylko dlatego, że go przywróciła. Ale tam jest zero uczuć - pisali w komentarzach obserwatorzy instagramowego profilu "Hotelu Paradise
 

Jeżeli fani show mają rację, finałowy odcinek nie będzie zaskakujący i wygra go Simon i Bibi, bądź Krystian i Basia. Jak jednak powtarza Klaudia el Dursi, "Hotel Paradise" bywa nieprzewidywalny, może więc producenci formatu zamieszają nieco na mecie programu?

Jak obstawiacie, kto wygra trzecią edycję "Hotelu Paradise"?