"Hotel Paradise". Nathalia wróci do programu? Dała wyraźny sygnał. "Zrób zadymę i wywal Marcina"

Nathalia odpadła z "Hotelu Paradise", ale niewykluczone, że wróci do programu. Fani są bezlitośni dla Marcina i nie mogą się doczekać jej konfrontacji z chłopakiem. Uważają, że uczestniczka powinna zemścić się za jego "zdradę".

W programie "Hotel Paradise" nikt nie może czuć się stabilnie. Choć do finałowego tygodnia trafiło aż pięć par, nic jeszcze nie jest przesądzone. Ostatnio z programem pożegnała się Nathalia, jednak wszystko wskazuje na to, że ponownie pojawi się wśród uczestników. I porządnie namiesza, na co nadzieję mają fani. Widzowie nie zostawili suchej nitki na Marcinie, którego Nathalia darzyła uczuciem. Ten związał się z Kariną i para poszła na całość. Zobacz także: "Hotel Paradise". Marcin uprawiał seks z Natalią, teraz to samo robi z Karą. Fani do niej: Nie jest ci głupio?

Zobacz wideo Marcin z "Hotelu Paradise" zareagował na krytyczne komentarze na swój temat

'One Night Squad'. Prowadząca program Aleksandra Sworowska i uczestnicy: Magda Wójcik, Mikołaj Jędruszczak, Damian Zduńczyk, Michał Baryza, Piotr Polak, Beata Postek, Łukasz Karpiński, Adrianna Śledź, Anna Adamczyk czy Anastasiya YandaltsavaPremiera "One Night Squad". Gdzie oglądać? Ile będzie odcinków?

Nathalia wróci do "Hotelu Paradise"? Są zapowiedzi

Mimo że Nathalia pożegnała się z programem, dodała wpis, który świadczy o tym, że widzowie jeszcze zobaczą ją na ekranie.

Coś się kończy, a coś się zaczyna... No i kochani, jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa w programie - napisała na Instagramie.

Fani są pewni, że produkcja szykuje wielki powrót Nathalii tuż przed finałem. Mają nadzieję, że rozprawi się z Marcinem. Nie szczędzą wobec niego ostrych słów.

Obyś wróciła i utarła nosa Marcinowi.
Zrób zadymę. Wywal Marcina.
Mam nadzieję, że wrócisz i powiesz mu jaki z niego dupek i niedojrzały dzieciak. Nie był Ciebie wart. Zasługujesz na prawdziwego faceta, a nie emocjonalnego dzieciaka, który dy*a wszystko, co się rusza.
Marcin z Karą nie dorastają tobie do pięt.
Ale będzie numer. Co zrobi Marcin? - piszą fani na profilu Nathalii.

Była uczestniczka wyznała, że trudno jej jest oglądać odcinki, w których Marcin i Kara okazują sobie czułość.

Marcin rozpoczął nową relację, nie kończąc poprzedniej. Smutno mi się to ogląda, pomimo że już dawno o tym wiedziałam. Znacznie gorzej się ogląda, niż tylko słyszy. Poza tym sposób, w jaki do niej mówi, jego gesty i słowa - to wszystko brzmi dla mnie znajomo. Nie szanuję takiego zachowania, jest mi źle z tego powodu i po prostu przykro - napisała Nathalia na Instagramie.

Z kolei Marcin w ostatnim odcinku przestraszył się ewentualnego powrotu jego "byłej".

'M jak miłość'Ostatni odcinek "M jak miłość" nawiedzi "duch Lucjana". Scenarzyści się popisali

Strasznie się bałem, że Nathalia wróci. Gdybym miał wybierać między nią a Karą, chyba wolałbym sam odpaść. Wiem, że Natalka będzie się czuła bardzo źle, ale nigdy nie myślałem o niej w kategorii związku - powiedział Marcin w ostatnim odcinku.

Jak myślicie, Nathalia powinna wrócić? Dojdzie do konfrontacji?