"Duch Lucjana" w ostatnim odcinku "M jak miłość". Scenarzyści się popisali

Wiemy, co wydarzy się w finałowym odcinku "M jak miłość". Zobaczcie nagranie - emocje gwarantowane.

"M jak miłość" znika na czas wakacji z ekranów. 31 maja zostanie wyemitowany ostatni odcinek 21. sezonu serialu. Już teraz wiemy, co wydarzy się w finałowym odcinku sezonu. 

Tomas Kollarik z 'M jak miłość'Kollarik odszedł z "M jak miłość". Teraz wrócił na plan. Wygląda inaczej. Fanki oniemiały

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu przed wakacjami

"M jak miłość". Wspomnienie Lucjana Mostowiaka wciąż żywe 

Scenarzyści zdobyli się na piękny gest i w ostatnim, przedwakacyjnym odcinku "M jak miłość" wspominają Lucjana Mostowiaka. Pamięć po zmarłym seniorze rodziny jest wciąż żywa. Wykorzysta to nowa dziewczyna Pawła (Rafała Mroczka) - Franka (Dominika Kachlik). Kobieta urządziła w bistrze Kingi  (Katarzyna Cichopek) rewolucję na miarę Magdy Gessler. Bistro Zduńskiej przeszło metamorfozę - zmieniły się wystrój, menu i nazwa lokalu. Franka sięgnęła do korzeni rodziny Mostowiaków i nazwała lokal "Zielony sad" - na cześć seniora rodu, Lucjana Mostowiaka (Witold Pyrkosz), którego dumą były właśnie jego piękne jabłonki. 

"Z sadu Dziadka Lucjana" - zobaczą napis wszyscy zaproszeni na uroczyste otwarcie bistra. Rodzina Mostowiaków nie będzie mogła powstrzymać łez wzruszenia. 

'M jak miłość': Zdradzony Mateusz przez Lilkę."M jak miłość": Wielka zdrada w związku Lilki i Mateusza

Finał "M jak miłość": Odrzucone zaręczyny i kolejna ciąża?

Na tym jednak nie koniec niespodzianek. Okaże się bowiem, że Paweł na oczach całej rodziny oświadczy się France. Ta jednak... odmówi. Czy to więc koniec ich relacji? Nic z tych rzeczy. Zduński nie załamie się taką odpowiedzią i przyzna, że będzie próbował starać się o rękę kobiety jeszcze później. 

Prawdziwa rewolucja może też czekać na Kingę i Piotrka (Marcin Mroczek). Małżonkowie odbędą szczerą rozmowę. Podejrzewają bowiem, że ich rodzina znów może się powiększyć, bo Kinga może być w ciąży. Kobieta będzie przerażona takim scenariuszem, nie wie, czy podołają utrzymaniu kolejnej pociechy

Trzeba przyznać, że będzie się działo.

Więcej o: