"M jak miłość". Dramat w związku bohaterów. Mężczyzna będzie chciał popełnić samobójstwo?

W nadchodzącym odcinku "M jak miłość" nie zabraknie dramatów. Mateusz, który na własnej skórze doświadczył tego, jak to jest być zdradzonym, postanowi szarpnąć się na własne życie.

Kultowy już serial "M jak miłość" od lat funduje widzom miłosne wzloty i upadki głównych bohaterów. Przed nami 1594. odcinek, w którym nie zabraknie prawdziwych dramatów. Już w poniedziałek 31 maja fani serialu dowiedzą się, co dalej ze związkiem Mateusza (Krystian Domagała) i Lilki (Monika Mielnicka). Od pewnego czasu nie układało się miedzy nimi. Lilka dopuściła się zdrady, co bardzo wpłynęło na zachowanie Mateusza. Żona zraniła go swoim czynem i złamała mu serce. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zdradza, jak powstaje Kinga z "M jak Miłość"

Asia Chodakowska, grana przez Barbarę Kurdej-Szatan przeżyje rodzinną tragedię 1593. odcinku 'M jak miłość'.Kolejna śmierć w "M jak miłość". Asia przeżyje rodzinną tragedię

"M jak miłość". Dramat w związku Mateusza i Lilki

Mateusz z powodu złamanego serca uda się samotnie nad rzekę. Tam dręczony mieszanymi uczuciami do niewiernej żony, w przypływie wściekłości wyrzuci obrączkę do wody. Pierścionek ten miał symbolizować miłość pomiędzy nim a Lilką na dobre i na złe, co w rzeczywistości nie sprawdziło się. Załamany Mateusz w akcie desperacji postanowi targnąć się na własne życie. Wie, że jego związek z żoną skończył się, a Lilka do niego nie wróci, przez co stracił nadzieję na prawdziwą miłość i to, że jeszcze kiedyś będzie szczęśliwy. W rozpaczy postanowi skończyć ze swoim życiem. 

Czy ktoś go powstrzyma przed tak dramatyczną decyzją i udowodni mu, że potrzebuje czasu, by wyleczyć złamane serce? Jak rozwinie się relacja Lilki i jej kochanka? Z pewnością dowiemy się już w najbliższy poniedziałek. 

Serial "M jak miłość" na antenie TVP emitowany jest od 21 lat. Przez lata zgromadził przed telewizorami pokaźną liczbę fanów, którzy obserwowali rodzinne dramaty, sukcesy czy intrygi a przede wszystkim miłosne perypetie Mostowiaków i nie tylko. 

'M jak miłość'"M jak miłość". To koniec Izy i Marcina? Kobieta zostanie doprowadzona do ostateczności

Nowe odcinki emitowane są na antenie TVP 2 w każdy poniedziałek i wtorek o godz. 20:55.

Więcej o: