"M jak Miłość". Z serialem żegna się Monika Mielnicka, grająca Lilkę Mostowiak. Jak potoczą się dalej losy jej serialowego męża?

W "M jak Miłość" Monika Mielnicka grała rolę Lilki Mostowiak. Po ponad dwóch latach postanowiła rozstać się z produkcją. Jednak jak zapewnia, nie rozstaje się z aktorstwem.

Fanów serialu "M jak Miłość" zaskoczyła niedawno informacja, że jedna z aktorek postanowiła rozstać się produkcją. Monika Mielnicka, czyli filmowa Lilka Mostowiak pożegnała serial i podziękowała widzom.

Zobacz wideo

'M jak miłość': Zdradzony Mateusz przez Lilkę."M jak miłość": Wielka zdrada w związku Lilki i Mateusza

"M jak Miłość". Czy postać Lilki zniknie z serialu?

"M jak Miłość" to najchętniej oglądany polski seriali. Losy rodziny Mostowiaków śledzą od 21 lat tysiące widzów! W poniedziałek 31 maja Telewizja Polska wyemituje ostatni odcinek przed wakacyjną przerwą. Produkcja TVP 2 powróci jednak na ekrany już we wrześniu. Po wakacjach nie zobaczymy już w "M jak Miłość" wszystkich bohaterów. Z serialem żegna się odtwórczyni roli Lilki Mostowiak - Monika Mielnicka. Aktorka od 2018 roku wcielała się w postać ukochanej Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała). Na Instagramie poinformowała swoich fanów o zakończeniu przygody z produkcją "M jak Miłość".

 

"M jak Miłość". Monika Mielnicka żegna się z serialem

Monika Mielnicka filmowa Lilka podziękowała w sieci produkcji serialu "M jak Miłość" za owocną współpracę. Podziękowała także widzom.

Dziękuję, że odgrywana przeze mnie postać Lili Banach/Mostowiak przez prawie dwa i pół roku wywoływała w Was przeróżne emocje.
Dziękuję za Wasz każdy komentarz, zarówno ten pozytywny, jak i negatywny.

Monika Mielnicka wspomniała też o przyczynach rozstania z serialem. 

A co ze mną? Niebawem wyjeżdżam na dłuższy czas za granicę. Realizuje plany, o których zawsze marzyłam. Jeszcze tutaj w Polsce domknę wszystkie sprawy zawodowe i prywatne, dokończę praktyki psychologiczne i ruszam w świat! Tylko nie myślcie, że rezygnuje z aktorstwa!!! Nie, nie, nie! Są pewne plany, ale na razie cicho, sza.

'M jak miłość'Ostatni odcinek "M jak miłość" nawiedzi "duch Lucjana". Scenarzyści się popisali

Jak scenarzyści rozwiążą wątek Mateusza Mostowiaka i jego żony Lilki? Na razie wiadomo, że Lilka porzuciła Mateusza i pojawiła się w Grabinie z nowym narzeczonym. Po wakacjach przekonamy się, czy Mateusz Mostowiak ułoży sobie życie na nowo bez żony.

Będziecie tęsknić za Moniką Mielnicką i jej postacią?

Więcej o: