"Power Couple". Agata i Piotr Rubikowie dostali szansę wyeliminowania innej pary. Kto odpadł?

"Power Couple". W ostatnim odcinku pary musiały podjąć trudną decyzję i zdecydować kto powinien opuścić program. Na zagrożonej pozycji byli Piotr Gruszka i Aleksandra Gruszka oraz Tomasz Torres i Paulina Łaba-Torres.

Na antenie TVN pojawił się nowy reality show "Power Couple". W programie biorą udział pary ze świata show-biznesu, które mierzą się ze sobą w wielu konkurencjach zdradzających, jak dobrze znają się ze swoją drugą połówką. Dwie pary, które najgorzej poradzą sobie z zadaniem, trafiają na zagrożoną pozycję. Pozostali uczestnicy muszą podjąć decyzję, która z nich opuści program. Tak było i w tym przypadku. Rubikowie zmienili przebieg gry.

'Power Couple'. Pary wyznały jak się poznały"Power Couple". Pary zdradziły, jak się poznały. "Historia nasza jest bardzo romantyczna"

"Power Couple". Piotr i Agata Rubik mogli wyeliminować jedną parę

W czwartym odcinku "Power Couple" pary po raz kolejny zmierzyły się ze sportową konkurencją, która miała udowodnić, jak dobrze się znają. Uczestnicy wisieli na linach, na których musieli się przemieszczać i łapać poduszki z napisanymi cechami charakteru partnera. W drugiej kolejności musieli odłożyć poduszki na wyznaczone miejsce. W konkurencji najlepiej poradzili sobie Piotr i Agata Rubikowie, którzy w nagrodę dostali tajemniczy list. Na drugim miejscu uplasował się Tomasz Torres i Paulina Łaba-Torres. Para pozostała zagrożona, a jej los w programie zależał od decyzji innych uczestników. Ku zaskoczeniu wszystkich, najgorzej w tym zadaniu poradził sobie siatkarz Piotr Gruszka wraz z żoną Aleksandrą. Oni również trafili do strefy zagrożenia. 

To jest duże zaskoczenie dla nas. Oni tym bardziej są typem sportowej pary - mówił Piotr Rubik.

Wieczorem nadeszła pora na wyeliminowanie jednej z dwóch zagrożonych par. Janusz Chabior i Agata Wątróbska oraz Ewa Kasprzyk z Michałem Kozarewskim zdecydowali się wyeliminować Tomasza i Paulinę, Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili oraz Piotr i Agata Rubik byli za wyeliminowaniem Piotra i Oli. Tuż po podjęciu decyzji Rubikowie podzielili się z pozostałymi uczestnikami treścią swojego listu. 

Dzisiaj to od was zależy, czy ktoś pojedzie do domu. Możecie anulować eliminacje - przeczytali.

Para podjęła decyzję, że odwołuje eliminacje. Dzięki niej nikt nie wrócił do domu.

Katarzyna Pakosińska z mężem"Power Couple". Takiego zadania nie spodziewał się nikt. Pakosińska: Chłopa mi podtapiają

Zobacz wideo "Power Couple". Ewa Kasprzyk wystraszyła Janusza Chabiora