"Power Couple". Agata Rubik wściekła na męża! Poszło o spotkania Piotra z kolegami. "Nie wolno mi"

W ostatnim odcinku "Power Couple" Agata Rubik zarzuciła Piotrowi kłamstwo. Nie spodobało jej się, że próbował udawać, że wychodzi z kolegami na piwo.

W ostatnim odcinku "Power Couple" doszło do ostrzejszej wymiany zdań między Agatą Rubik i Piotrem. Poszło o małe kłamstwo ze strony muzyka, który sugerował, że zdarza mu się wychodzić na miasto z kolegami. Agata szybko to naprostowała i przypomniała mężowi, że to nieprawda.

Zobacz wideo "Power Couple". Agata Rubik mówi o swoich domowych obowiązkach: Piorę, prasuje

"Power Couple". Agata wytłumaczyła Piotra

Agata i Piotr Rubikowie są jedną z par, które biorą udział w programie "Power Couple". W każdym odcinku wykonują zadania na czas i udowadniają, jak dobrze się znają. Ostatnio muzyk musiał odpowiadać na pytania zadawane przez żonę. Była jednak przeszkoda - w trakcie Piotr był przywiązany do koła, które kręciło się tak, że co chwilę lądował pod wodą. Chodziło więc o to, by jak najszybciej ukończyć męczącą konkurencję. Piotr świetnie sobie radził, jednak jedno z pytań Agaty stało się powodem do sprzeczki.

Czego oczekuje od ciebie, gdy wychodzisz na miasto z kumplami? - zapytała.

Piotr zaczął się gubić w odpowiedziach. 

Żebym nie pił? Żebym wcześniej wrócił? - zastanawiał się.

Agata szybko sprowadziła go na ziemię. 

Kochanie, kiedy ty wychodzisz na miasto z kumplami? - zapytała rozzłoszczona Agata.

Muzyk odpowiedział, że faktycznie żona ma rację. Nie zdarzają mu się spotkania z kolegami.

Nie wychodzę. Przecież mi nie wolno wychodzić z kumplami.

W pewnym momencie żona Rubika była tak zdenerwowana, że prowadzący Olivier Janiak zwrócił jej uwagę i poprosił o uspokojenie. Agata miała mężowi za złe, że próbował skłamać i popisać się przed kamerami. Później przyznała, że nie rozumie, dlaczego tak odpowiedział.

On nie wychodzi na miasto z kumplami. No ale on może stwierdził, że wychodzi. Szkoda nam czasu na spędzanie czasu bez siebie.

Agata powinna się złościć na męża?

Zobacz też: "Power Couple". Pakosińska poznała męża przez przypadek. "Historia nasza jest bardzo romantyczna". Wątróbska długo podkochiwała się w Chabiorze

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.