"Power Couple". Agata Rubik wściekła na męża! Poszło o spotkania Piotra z kolegami. "Nie wolno mi"

W ostatnim odcinku "Power Couple" Agata Rubik zarzuciła Piotrowi kłamstwo. Nie spodobało jej się, że próbował udawać, że wychodzi z kolegami na piwo.

W ostatnim odcinku "Power Couple" doszło do ostrzejszej wymiany zdań między Agatą Rubik i Piotrem. Poszło o małe kłamstwo ze strony muzyka, który sugerował, że zdarza mu się wychodzić na miasto z kolegami. Agata szybko to naprostowała i przypomniała mężowi, że to nieprawda.

Zobacz wideo "Power Couple". Agata Rubik mówi o swoich domowych obowiązkach: Piorę, prasuje

Janusz Chabior z żoną w 'Power Couple'"Power Couple". Chabior prawie zasłabł pod wodą. Jak zareagowała jego żona?

"Power Couple". Agata wytłumaczyła Piotra

Agata i Piotr Rubikowie są jedną z par, które biorą udział w programie "Power Couple". W każdym odcinku wykonują zadania na czas i udowadniają, jak dobrze się znają. Ostatnio muzyk musiał odpowiadać na pytania zadawane przez żonę. Była jednak przeszkoda - w trakcie Piotr był przywiązany do koła, które kręciło się tak, że co chwilę lądował pod wodą. Chodziło więc o to, by jak najszybciej ukończyć męczącą konkurencję. Piotr świetnie sobie radził, jednak jedno z pytań Agaty stało się powodem do sprzeczki.

Czego oczekuje od ciebie, gdy wychodzisz na miasto z kumplami? - zapytała.

Piotr zaczął się gubić w odpowiedziach. 

Żebym nie pił? Żebym wcześniej wrócił? - zastanawiał się.

Agata szybko sprowadziła go na ziemię. 

Kochanie, kiedy ty wychodzisz na miasto z kumplami? - zapytała rozzłoszczona Agata.

Muzyk odpowiedział, że faktycznie żona ma rację. Nie zdarzają mu się spotkania z kolegami.

Nie wychodzę. Przecież mi nie wolno wychodzić z kumplami.

W pewnym momencie żona Rubika była tak zdenerwowana, że prowadzący Olivier Janiak zwrócił jej uwagę i poprosił o uspokojenie. Agata miała mężowi za złe, że próbował skłamać i popisać się przed kamerami. Później przyznała, że nie rozumie, dlaczego tak odpowiedział.

On nie wychodzi na miasto z kumplami. No ale on może stwierdził, że wychodzi. Szkoda nam czasu na spędzanie czasu bez siebie.

'Power Couple'"Power Couple". Agata Rubik chwali się, jakie są jej domowe obowiązki

Agata powinna się złościć na męża?

Zobacz też: "Power Couple". Pakosińska poznała męża przez przypadek. "Historia nasza jest bardzo romantyczna". Wątróbska długo podkochiwała się w Chabiorze

Więcej o: