"Milionerzy". Uczestnik zaufał telefonowi do przyjaciela i zakończył grę z tysiącem złotych

W 422. odcinku dziewiątego sezonu "Milionerów" uczestnik zmierzył się z pytaniem: Łęczysko, które składa się z ramion i majdany, to główny element...? Zdecydował się użyć koła ratunkowego i zadzwonić do przyjaciela. Pomoc Agnieszki tylko go zmyliła.

Nowe odcinki "Milionerów" emitowanych na antenie TVN, to nowa dawka trudnych pytań i gotowych na zdobycie miliona złotych uczestników. Dziewiąty sezon prowadzonego przez Huberta Urbańskiego show, ze względu na pandemię musi mieć nieco zmienione zasady. Zamiast pytania do publiczności (której nie ma w studio), uczestnicy mogą podmienić trudne pytanie na inne. Czy dzięki temu ich droga do 12. pytania wartego milion złotych będzie łatwiejsza?

'Milionerzy'. Komu muzułmanie zawsze szepcą do ucha formułę 'Nie ma Boga Prócz Allaha, a Mahomet jest jego Prorokiem?'"Milionerzy. Komu muzułmanie zawsze szepcą do ucha "Nie ma Boga prócz Allaha...?"

"Milionerzy". Pytanie z programu

Wojciech Saciuk jest doradcą prawno-podatkowym, mieszkającym w Warszawie. Uczestnik za trudne uznał już kilka, pierwszych pytań, jednak zdecydował się odpowiadać na nie samodzielnie i zachować koła ratunkowe na dalszą. Nie wytrwał jednak długo w tej decyzji, bo już przy czwartym pytaniu użył 50:50, a przy kolejnym zdecydował się zadzwonić do przyjaciółki.

"Milionerzy". Łęczysko, które składa się z ramion i majdanu, to główny element:

  • A. łuku
  • B. żołnierskiego płaszcza
  • C. cyrkla
  • D. liturgicznego świecznika

'Milionerzy'. Która z sukien ślubnych nie podkreśla talii?"Milionerzy". Która z sukien ślubnych nie podkreśla talii? Uczestnik użył koła ratunkowego

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie z programu

Po usłyszeniu pytania wartego dziesięć tysięcy złotych uczestnik stwierdził, że poprawną odpowiedzią może być D - liturgiczny świecznik. Postanowił zastosować zasadę eliminacji.

Z matematyki, ze szkoły nie pamiętam, żeby cyrkiel miał łęczysko - mówił odrzucając odpowiedź C.

Stwierdził, że z wojskiem nie ma nic wspólnego i rozważał, że to właśnie odpowiedź B - żołnierski płaszcz, może okazać się poprawna. 

I z tego wszystkiego może się na koniec okazać, że to łuk - mówił.

Ostatecznie zdecydował się użyć koła ratunkowego i zadzwonić do wieloletniej przyjaciółki Agnieszki. Kobieta nie miała pojęcia, która odpowiedź jest poprawna, ale zasugerowała C - cyrkiel. Mówiła jednak, że ta myśl jest strzałem i by Wojciech się nią nie sugerował. Uczestnik jednak zdecydował się zaznaczyć właśnie ją, a Hubert Urbański wyjaśnił, że nie jest ona poprawna. Dobrą odpowiedzią była odpowiedź A - łuk, której uczestnik w ogóle nie brał pod uwagę. Tym sposobem zmylony przez przyjaciółkę Wojciech zakończył grę w tysiącem złotych. 

Zobacz wideo Magda Stępień: Nie zamierzam wywierać presji na facecie "oświadcz mi się, bo jest dziecko" [PLOTKERSI]

'Milionerzy'. W kołysance 'Ta Dorotka, ta malusia, ta malusia...'"Milionerzy". Studentka medycyny nie odgadła słów znanej kołysanki. Odpadła z gry

Więcej o: