"The Voice Senior". Na scenie stanęła babcia celebryty konkurencyjnej stacji telewizyjnej. "To wnuczek mnie zgłosił"

"The Voice Senior". W drugiej edycji muzycznego show nie brak wielu uzdolnionych seniorów. W najnowszym odcinku widzowie mogli zobaczyć występ pani Czesławy Szymaniak - babci jednego z uczestników "Ślub od pierwszego wejrzenia".

O "The Voice Senior" ostatnio mówiło się całkiem sporo. Wszystko za sprawą Andrzeja Piasecznego. Po urodzinowej imprezie muzyka, na której w mocnych słowach wypowiadał się na temat partii Prawo i Sprawiedliwość, zaczęły pojawiać się plotki, że wokalista zostanie usunięty z show i nie będzie już trenerem. 

Jacek Kurski, Andrzej Piaseczny"The Voice" bez Andrzeja Piasecznego i Michała Szpaka? Mamy komentarz TVP. Bardzo wymowny

Teraz z kolei wiele mówi się na temat ostatniego odcinka formatu. Okazuje się, że na scenie "The Voice Senior" stanęła Czesława Szymaniak - babcia Adriana, uczestnika show TVN - "Ślub od pierwszego wejrzenia". 

Zobacz wideo "The Voice Senior". Uczestnik poprosił ukochaną o rękę na scenie

Babcia Adriana z "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w "The Voice Senior"

Występ seniorki zapowiadała w swoich mediach społecznościowych już Anita, żona Adriana, którego widzowie mogli poznać w "Ślubie od pierwszego wejrzenia".

Chcę pokazać Wam prawdziwą kobietę - inspirację. Może pamiętacie wzruszający moment naszego wesela, kiedy Babcia Adriana wystąpiła, śpiewając piękny utwór o miłości? Bez wątpienia już wtedy pokazała swój talent, ale nie to jest w tym najważniejsze. Babcia mając ponad 80 lat jest niesamowicie pozytywną i pełną energii osobą - piała o pani Czesławie Anita. 
 

Adrian i Anita wraz z dziećmi towarzyszyli starszej pani na planie "The Voice Senior". Przy okazji okazało się, że to właśnie celebryta zgłosiła swoją babcię do muzycznego programu TVP

Anita i Adrian ze 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pozuje z synkiem. "Pasja będzie po mamusi?"

Występuje w zespole "Magnolie" w Szczecinie

- mówiła seniorka, która na scenie wykonała utwór ludowy " Ej, przeleciał ptaszek".

Niestety, w trakcie występu pani Czesławy nie odwrócił się żaden trener. 

Taką moją prawdziwą pasją to jest piłka nożna, siatkówka. Jestem fanką Barcelony. Lubię oglądać też boks

- powiedziała po występie. 

Boks?

- dziwił się Piaseczny, a później dodał:

Przyjście do tego programu jest przejawem wielkiej odwagi. (...) Proszę przyjść do nas za rok, raz jeszcze, postaramy się być bardziej otwarci i przygotowani

-pocieszał wokalistkę. Myślicie, że pani Czesława weźmie sobie radę muzyka do serca i zobaczmy ją w kolejnej odsłonie "The Voice Senior"?

Więcej o: