Barbara Kurdej Szatan powróci do "M jak miłość". Na plan zdjęciowy zabierze Henia

Barbara Kurdej-Szatan po ciąży wraca do formy i do pracy. W styczniu ponownie zjawi się na planie serialu "M jak miłość", gdzie znajdzie się też miejsce dla jej syna Henia. Aktorka dostanie prywatną przyczepę!

"M jak miłość" niedawno świętowało swoje 20. urodziny. Przez ten czas w serialu wiele się pozmieniało. Każdy z aktorów oprócz udziału w produkcji ma też swoje życie, a ich odejścia, ciąże i choroby stale wpływają na obsadowe i scenariuszowe wariacje. Teraz produkcja dostosuje się do tego, że Barbara Kurdej-Szatan niedawno powitała na świecie drugie dziecko.

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan skrytykowana za śpiewanie kolęd. Odpowiada i uderza w rząd

Barbara Kurdej-Szatan powróci do "M jak miłość"

Ostatni raz widzowie zobaczyli Barbarę Kurdej-Szatan w "M jak miłość" w nowym sezonie serialu emitowanym w telewizji tuż po wakacjach tego roku. Aktorce termin porodu przypadał na wrzesień, i ze względu na ciążę, w trosce o zdrowie zdecydowała się na pewien czas odejść z produkcji. Nic więc dziwnego, że postanowiła poświęcić się macierzyństwu i spędzić więcej czasu z małym Heniem, na którego wraz z mężem Rafałem bardzo długo czekała. Przypomnijmy, że aktorka długo starała się o ciążę - ze względów zdrowotnych udało się to dopiero po kilku latach starań.

Po kilku miesiącach spędzonych w domu Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się powrócić do formy sprzed ciąży i do samego "M jak miłość". Produkcja tasiemca jest gotowa na przyjęcie aktorki na planie i przygotowała dla niej specjalne udogodnienia. Serialowa Joasia dostanie własną przyczepę, do której będzie mogła zabierać ze sobą syna oraz nianię. 

Barbara Kurdej-Szatan z synem"M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan wraca na plan serialu. Będzie też Henio?

W osobnej przyczepie Basia będzie mogła karmić i spędzać przerwy z dzieckiem, oraz skrócony czas na planie, by jednorazowo nagrać jak najwięcej scen - powiedziała Karolina Baranowska w rozmowie z "Fleszem".

Barbara Kurdej-Szatan powróci na plan "M jak miłość" w styczniu 2021 roku. 

Zobacz wideo Weronika Rosati zabrała córkę na plan "M jak Miłość"