"M jak Miłość". Jedna gwiazda wraca do serialu po długiej przerwie. Namiesza już na samym początku

Do serialu "M jak Miłość" powróci Iga Kreft. Jej pojawienie się przyswoi wiele konfliktów. Co tym razem się stanie?

Z serialu "M jak Miłość" odchodzi, jak i wraca wielu aktorów. Choć produkcja emitowana jest na antenie od ponad 20 lat, nadal przyciąga masę widzów. Teraz okazuje się, że do serialu wraca aktorka, która już jakiś czas temu z niego odeszła. Iga Kreft znowu zawita w Grabinie. 

Zobacz wideo Weronika Rosati zabrała córkę na plan "M jak Miłość"

ZOBACZ TAKŻE: "M jak miłość". Joanna Sydor nie ma pracy i szuka jej na Facebooku. "Mogę też zaproponować usługi projektowania wnętrz"

"M jak Miłość". Do serialu wraca Iga Kreft

Iga Kreft w "M jak Miłość" wcielała się w rolę Uli Mostowiak, córki Marka Mostowiaka. W serialu stawiała swoje pierwsze kroku już jako kilkunastoletnia dziewczynka. Gdy dorosła zaczęła prowadzić siedlisko w rodzinnej miejscowości.  Ula Mostowiak ponad rok temu zdecydowała się porzucić biznes i wyjechać do Australii. Teraz jednak scenarzyści postanowili, że znowu zawita do Grabiny. 

Pod koniec grudnia do serialu TVP2 wróci dawno niewidziana Ula. Tuż po powrocie do Grabiny dziewczyna poinformuje Marzenkę, że przez ostatnie problemy myśli o… sprzedaniu siedliska i zamieszkaniu w Australii na stałe. Wprowadzi tym spore zamieszanie i strach w życiu bliskich - donosi "Fakt".

Wątek Uli od początku jest bardzo rozbudowany. Czekamy zatem z niecierpliwością na nowe odcinki.

Warto dodać, że Iga Kreft rok temu podjęła decyzję o rezygnacji z serialu na rzecz pracy nad nową płytą "Ofelia". Niestety pandemia koronawirusa znacznie pokrzyżowała jej plany. Gdy koncerty zostały odwołane, młoda aktorka zdecydowała się powrócić na plan.