"Pierwsza miłość". Koniec świata w Wadlewie! Mieszkańcy ukryją się w specjalnym schronie

Wyobraźnia scenarzystów "Pierwszej miłości" nie ma granic. Mieszkańcy Wadlewa przygotowują się na koniec świata. Sprawę potraktowali bardzo poważnie.

"Pierwsza miłość" to jeden z najdłużej emitowany w Polsce seriali - premierę miał bowiem 4 listopada 2004 roku na antenie Polsatu i do dziś jest flagową produkcją stacji. Twórcy starają się więc stanąć na wysokości zadania i bardzo urozmaicają scenariusz. Tym razem przeszli samych siebie. W Wadlewie ma nastąpić koniec świata!

Zobacz wideo Aneta Zając świętuje urodziny synów

"Pierwsza miłość". Koniec świata w Wadlewie?

Jeśli człowiek wierzyłby w bzdury opowiadanie przez znawców i wróżbitów, koniec świata przeżyłby już co najmniej kilkanaście razy. W mediach co jakiś czas pojawiają się kolejne daty, sugerujące, że ludzkość przestanie istnieć. Tymi bredniami najwyraźniej zainspirowali się scenarzyści "Pierwszej miłość", bowiem w informacji prasowej Polsatu czytamy, że w Wadlewie ma nastąpić koniec świata. Mieszkańcy fikcyjnej wioski zbudują specjalny schron.

Mieszkańcy Wadlewa bardzo poważnie potraktowali informację o końcu świata. Aby przeżyć apokalipsę, zbudowali schron, w którym zamierzają przeczekać najgorsze. Śmiałek (Paweł Okoński), zrobił listę mieszkańców, którzy będą mogli wejść do schronu. W najbliższych odcinkach nadejdzie długo wyczekiwany przez Wadlewian koniec świata. Śmiałek w pośpiechu zapełnia schron mieszkańcami wsi. Sam jednak nie decyduje się wejść, ponieważ Emilka nie poparła jego pomysłu. Widząc, że córka rezygnuje, Śmiałek wraz z żoną decydują się uczestniczyć w końcu świata na powierzchni ziemi.

To jednak nie wszystko. Ludzie, przebywający w specjalnym pomieszczeniu, będą dostawać ataków paniki.

Mieszkańcy Wadlewa zgromadzeni w schronie słyszą dochodzące z zewnątrz odgłosy kończącego się świata. Olek (Krzysztof Wieszczek) dostaje ataku paniki. Okazuje się, że ma klaustrofobię i musi opuścić schron. Gdy mężczyzna decyduje się opuścić rodzinę i przyjaciół, nagle pojawia się Śmiałek...

Jakie wieści przyniesie rolnik? Przekonamy się już w najbliższych odcinkach.

Więcej o: