"Rolnik szuka żony". Małgorzata Borysewicz w świątecznej sesji zdjęciowej. Fani zachwyceni zwłaszcza drugim zdjęciem

"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz to uczestniczka 4. edycji telewizyjnego show, w którym znalazła miłość swojego życia. Dzięki programowi zyskała też niemałą popularność.

"Rolnik szuka żony". Relacja Małgorzaty Borysewicz i Pawła Borysewicza to doskonały przykład na to, że w "Rolniku" można znaleźć prawdziwą miłość. Para niedawno świętowała drugą rocznicę ślubu i doczekała się już dwójki dzieci - Ryszarda i Blanki. 

Zobacz wideo Marta Manowska o Marlenie z "Rolnika..."

Po programie Małgosia stała się popularna, a na swoim instagramowym profilu, który prowadzi aktywnie ze starannością o każdy szczegół, ma już sporo ponad 150 tys. obserwatorów. Uczestniczka 4. edycji show TVP chętnie dzieli się z fanami kulisami swojego prywatnego życia. 

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Historie miłosne uczestników programu TVP

"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz w świątecznej sesji zdjęciowej

Jakiś czas temu Borysewicz pokazała, jak wygląda jej ciało po porodzie, a internautki nie mogły wyjść z zachwytu nad ciałem świeżo upieczonej mamy. Niedługo później w serii InstaStories na profilu rolniczki pojawiły się ćwiczenia, które wykonuje, by tak wyglądać. Tym razem Borysewicz pokazała coś zupełnie nowego.

Małgosia wzięła ostatnio udział w sesji zdjęciowej, która została utrzymana w bożonarodzeniowym klimacie. Efektami podzieliła się na Instagramie, publikując dwa świąteczne zdjęcia. Żona Pawła z "Rolnika" zaprezentowała się w pełnym makijażu i białej eleganckiej koszuli z bufiastymi rękawami. Uwagę zwraca też świąteczna sceneria.

 

Obserwatorzy nie szczędzili pozytywnych komentarzy pod najnowszym postem uczestniczki 4. edycji programu "Rolnik szuka żony".

Ślicznie wyglądasz. Ale świąteczny klimacik.
Oba zdjęcia przepiękne, ale drugie mnie zachwyciło. Wyglądasz ślicznie.
Promieniejesz Małgosiu. Cudowne świąteczne zdjęcie - czytamy.

Małgosia Borysewicz"Rolnik szuka żony". Małgosia pochwaliła się stylowym wózkiem córki

Jeden z internautów zauważył, że Małgosia wygląda na zdjęciach nieco inaczej. 

Trochę jak nie ty. Ładna sesja, będzie więcej efektów? - zapytał.

Jedno jest pewne - Małgosia wygląda pięknie jak zawsze, a ze zdjęć wręcz bije świąteczna atmosfera.