"Rolnik szuka żony": Małgosia Borysewicz trenuje kilka tygodni po porodzie. Ćwiczeniami pochwaliła się na InstaStories

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" niedawno urodziła drugie dziecko. Teraz wraca do formy i dzieli się przemyśleniami na temat treningów.

Małgosia i Paweł poznali się podczas czwartej edycji hitu TVP "Rolnik szuka żony". Od razu poczuli więź. Po zakończeniu programu wzięli ślub, później powitali na świecie pierwsze dziecko, Ryszarda. Jesienią tego roku ponownie zostali rodzicami - tym razem córki Blanki. Teraz Małgosia zdecydowała się pokazać na InstaStories swój trening.

Małgosia Borysewicz o powrocie do formy sprzed ciążyMałgosia Borysewicz szczerze o powrocie do figury sprzed ciąży

Zobacz wideo

Małgosia Borysewicz trenuje po porodzie

Na InstaStories Małgosia wrzuciła nagrania, na których widać ją w jasnym dresie, ćwiczącą na siłowni. Zdjęcia opatrzyła podpisem:

Zmęczona, szczęśliwa, wyspana.

Wstawiła również post w sportowym stroju - niebieskiej bluzce i legginsach tego samego koloru -  a w opisie wyjawiła swoje podejście do treningów:

W sobotę zaczęliśmy wspólnie z @paulo_borysewicz treningi, choć na pewno razem nie będziemy zawsze mogli ćwiczyć ze względów logistycznych, chcemy zrobić coś dla siebie. Każdego dnia gonimy, pędem przemierzamy nasze cele, pracujemy owszem fizycznie, ale to nie to samo. Podczas ćwiczeń odkrywam partie ciała, które nie były aktywne - twierdzi rolniczka.

Później natomiast dodaje, jaki jest cel zdjęcia:

Nie wrzucam tego zdjęcia, by pokazać, jak to wróciłam (...) do formy, jestem na początku ćwiczeń i za jakiś czas sobie porównamy efekty. Po prostu cieszę się, że w końcu zrobiłam coś dla swojego zdrowia, nie tylko sylwetki, ale też samopoczucia. Nie dla kogoś, dla mnie, to już progress - pisze na Instagramie Małgosia. 

Rolniczka twierdzi, że samo rozpoczęcie treningów jest najtrudniejsze - potem rzekomo "jakoś będzie".

 

Małgosia i Paweł z 'Rolnika...'"Rolnik szuka żony". Małgorzata Borysewicz chwali się sylwetką i wygląda świetnie

Więcej o: