"The Voice of Poland". Martyna Zygadło powróciła do programu. Zastąpiła uczestnika chorego na COVID-19

W dzisiejszym odcinku "The Voice of Poland" wystąpiła Martyna Zygadło. Dziewczyna zastępuje chorego na koronawirusa Michała Matuszewskiego. Za nami występy drużyny Urszuli Dudziak. Wiemy, kto przeszedł do półfinału!

Muzyczne show "The Voice of Poland" w każdą sobotę o godzinie 21:00 na TVP ogląda miliony fanów zaangażowanych w występy wokalistów. Ostatni odcinek programu był drugim odcinkiem ćwierćfinałowym. Rozpoczął go gość specjalny - Ania Dąbrowska ze swoją piosenką - "Z Tobą Nie Umiem Wygrać". Wykonania uczestników oceniali: Edyta Górniak, Tomson i Baron, Urszula Dudziak oraz Michał Szpak.

The Voice of Poland"The Voice of Poland". Produkcja wprowadziła zmiany. Widzowie nie będą mogli decydować, kto odpadnie

"The Voice of Poland". Występy drużyny Urszuli Dudziak

W drugim finałowym odcinku pierwsza swoje wokalne umiejętności zaprezentowała drużyna Urszuli Dudziak. Na początku wystąpił Jędrzej Skiba, który wykonał piosenkę Harry'ego Stylesa - "Watermelon Sugar". Jurorzy byli nim zachwyceni. Szczególnie miło w temacie wykonu wokalisty wypowiedział się Michał Szpak.

Chciałbym się sam nauczyć tego od ciebie, że jesteś taki subtelny jak aksamit.

Kolejna na scenie programu wystąpiła Anna Malik w piosence "Ruchome Piaski". Kobieta przedstawiła utwór według swojej własnej wizji. Niektórzy z jurorów mieli pewne zastrzeżenia:

Ta interpretacja była dla mnie troszeczkę przerysowana, momentami musicalowa, co nie umniejsza twojemu talentowi - powiedziała Edyta

Okładka 'The Kelly Family' z 1994 roku"The Voice of Poland". W drugim ćwierćfinałowym odcinku wystąpi Paddy z "The Kelly Family". Jak wygląda?

Martyna Zygadło powraca do programu. Zastąpiła chorego kolegę

Ostatnim występem w drużynie Uli był występ Martyny Zygadło, która powróciła do programu, by zastąpić chorego na koronawirusa Michała Matuszewskiego. Mężczyzna nie mógł wziąć udziału w finałowych odcinkach. Martyna zaśpiewała "River Deep Mountain High" Tiny Turner. Obawiała się reakcji widzów na jej powrót, ale po przeczytaniu komentarzy z reakcją fanów jest bardzo podbudowana. Twierdzi, że wróciła, by pokazać, co potrafi...i pokazała. Jurorzy byli szalenie zadowoleni i bardzo ją chwalili.

"The Voice of Poland". Kto przechodzi do półfinału z drużyny Urszuli Dudziak?

Nadeszła pora na przyznanie punktów przez jurorów. Tomson i Baron najwyżej ocenili występ Jędrka. Edyta i Michał najwięcej punktów przyznali Martynie. Urszula Dudziak musiała podjąć decyzję, kto przejdzie dalej. Zgodna z ocenami kolegów z jury, Dziką Kartę przyznała Jędrkowi. Według punktacji przyznanej przez resztę jurorów do odcinka półfinałowego przeszła Martyna Zygadło. 

Zobacz wideo
Więcej o: