Kingę Zawodnik możecie znać z programów telewizyjnych, które są emitowane w stacji TVN Style. W pierwszym z nich "Dieta czy cud?" wraz z ekspertami szukała skutecznego sposobu na utratę wagi. W nowej produkcji "Pierwszy raz Kingi" już nie testuje diet, a realizuje marzenia. Okazuje się jednak, że nigdy nie wiązała swojej przyszłości z telewizją, a na tę drogę sprowadził ją zwykły przypadek.
Kina Zawodnik z wykształcenia jest technikiem farmacji. Przez ostatnie lata pracowała w jednej z warszawskich aptek. To właśnie tam wypatrzyła ją reżyserka odpowiedzialna za programy stacji TVN Style. Śmiało zaproponowała Kindze udział w najnowszej produkcji, a Kinga długo nie zastanawiała się nad podjęciem decyzji.
Jeśli gwarantujecie, że zmieszczę się w kadr, to wchodzę w to! - odpowiedziała z humorem.
Gdy jej pierwszy program "Dieta czy cud?" startował, Kinga ważyła ponad 140 kilogramów przy 175 cm wzrostu. Podczas realizacji serii udało jej się zrzucić kilkanaście kilogramów i był to pierwszy krok w kierunku wymarzonej sylwetki. Jak często zaznacza - zdrowy proces odchudzania pod okiem specjalistów może trwać latami.
Interesuje się medycyną i kosmetologią. Ciekawi ją również jazda konna oraz profesjonalne skoki spadochronowe i akrobacje powietrzne. W przyszłości natomiast chciałaby się zająć również tańcem. Kinga usamodzielniła się już w wieku 18 lat. Wyprowadziła się do Warszawy i ukończyła Policealne Studium Farmaceutyczne. Od sześciu lat pracuje w aptece.
W nowym programie "Pierwszy raz Kingi" widzowie zobaczą, jak realizuje swoje marzenia, robiąc rzeczy, których nigdy wcześniej nie próbowała. W odcinkach zobaczymy ją m.in. na off-roadzie na górskich ścieżkach, pierwszy raz za granicą oraz na wakeboardzie. Emisja w TVN Style w każdą niedzielę o godz. 10:45.
Andrzej z Plutycz pokazuje kulisy remontu w domu. Niebywałe, co udało mu się znaleźć
Maja Staśko wzięła ślub. 31 marca pokazała rzadki kadr z partnerem
Pola Wiśniewska wbija szpilę Michałowi Wiśniewskiemu. Opublikowała wpis, który uderza w jej (jeszcze) męża
U Moniki Miller zdiagnozowano tężyczkę. "Muszę cały czas być gotowa na to, że..."
Kabaret tłumaczy się z żartów z Nawrockiego. "Troszkę z prezydenta wyszedł kibic"
Zwycięzca "Hotelu Paradise" dokonał coming outu. Zdjęcie z partnerem obiegło sieć
Wieści o córce Gonery i Przygody przyszły 30 marca. Wielki sukces Nastazji
Olga Frycz gotowa na wiosnę. Subtelna zmiana fryzury, a wielki efekt
Ralph Kaminski ostro o Krystynie Prońko. "Antypatyczna osoba". Tak mu odpowiedziała