"Taniec z Gwiazdami". Wiemy, kto odpadł, ale do show wraca jedna z par! Tego nikt się nie spodziewał

Za nami ósmy odcinek 11. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Widzowie mogli liczyć na wyśmienitą zabawę. Kto odpadł, a kto pozostał w tanecznym show, by walczyć o Kryształową Kulę?

"Taniec z Gwiazdami" powrócił we wrześniu na antenę Polsatu po niemal półrocznej przerwie, która spowodowana była pandemią COVID-19. Teraz, mimo licznych zakażeń w całym kraju, program nie został wstrzymany. Producenci zdecydowali jednak, że od ósmego odcinka show odbędzie się bez udziału publiczności i dziennikarzy. Na parkiecie nie pojawili się też Bogdan Kalus i Lenka Klimentova, który odbywają kwarantannę (aktor połączył się ze studiem dzięki komunikatorowi internetowemu). Z tego samego powodu Anna Karwan nie zatańczyła z Janem Klimenem. Do końca nie było wiadomo, kto zastąpi tanecznego partnera wokalistki.

ZOBACZ:  Koronawirus w "Tańcu z Gwiazdami". Dzisiejszy odcinek bez mediów i publiczności. Zabraknie jednej z par

"Taniec z Gwiazdami". Byli uczestnicy w 11. edycji

Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" był wyjątkowy. Na parkiecie, w pierwszym tańcu, pojawili się bowiem uczestnicy poprzedniej edycji formatu - Olga Kalicka, która zatańczyła z Anną Karwan i Kamilem Kuroczko, Agnieszka Sienkiewicz tańcząca w towarzyskie Julii Wieniawy i Stefano Terrazzino, Paweł Dudek "Czadoman" (wspierał Edytę Zając i Michała Bartkiewicza) oraz Damian Kordas, który wywijał na parkiecie z Sylwią Lipką i Rafał Maserak. Jurorzy oceniali przy tym nie tylko uczestników 11. edycji formatu, ale też pokusili się o kilka uwag na temat poprzednich gwiazd programu. I tak największe wrażenie zrobiła Agnieszka Sinkiewicz. W zachwyt wprawił również Damian Kordas. 

"Taniec z Gwiazdami". Kto odpadł? 

Widzowie mogli podziwiać też emocjonujący występ Julii Wieniawy i Stefano Terrazzino, którzy swoim tańcem chcieli przeciwstawić się hejtowi.

ZOBACZ: "Taniec z Gwiazdami". Julia Wieniawa popłakała się przed kamerami. "Po prostu mam dosyć"

Duże wrażenie zrobił na jurorach również występ Anny Karwan i Kamila Kuroczko. Niestety, to oni zdobyli od najmniej punktów. Najlepiej wypadli natomiast Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.

'Taniec z Gwiazdami''Taniec z Gwiazdami' Screen 'Taniec z Gwiazdami'/Polsat

Mimo wyrównanej walki, z programem musiała pożegnać się kolejna para. Tym razem z "Tańca z Gwiazdami" odpadli Anna Karwan i Kamil Kuroczko. Okazało się jednak, że do programu wracają Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz. Wszystko przez to, że z programu musiał zrezygnować Bogdan Kalus.

Przypomnijmy, że sporowiec sam pożegnał się z show z powodu kontuzji. Spodziewaliście się takiego rozwiązania?

Zobacz wideo 15 lat "Tańca z gwiazdami"