Koronawirus w "Tańcu z Gwiazdami". Dzisiejszy odcinek bez mediów i publiczności. Zabraknie jednej z par

Zza kulis "Tańca z Gwiazdami" dochodzą niepokojące informacje.

Zgodnie z przewidywaniami ekspertów, jesteśmy świadkami coraz większej dziennej liczby zakażeń koronawirusem. Pozytywny wynik uzyskali między innymi Sandra Kubicka, Dorota Gardias, Łukasz Szumowski czy Przemysław Czarnek. Wiele wskazuje na to, że w branży telewizyjnej czeka nas częściowa powtórka wiosennego scenariusza.

Koronawirus na planie "Tańca z Gwiazdami"

Jak udało nam się dowiedzieć, dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" zostanie zrealizowany bez udziału publiczności. W ostatniej chwili odmówiono również wstępu dziennikarzom i reporterom. Informacja ta zbiegła się z doniesieniami "Faktu". Tabloid podaje, że "kilka osób związanych z produkcją popularnego show w ostatnich dniach zauważyło u siebie objawy choroby". Co więcej, na parkiecie ma zabraknąć jednej pary.

Sytuację skomentował w rozmowie z "Faktem" Tomasz Matwiejczuk, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej w Grupie Polsat.

Na chwilę obecną mogę potwierdzić, że program odbędzie się. Wszystko jest pod kontrolą, działamy zgodnie z ustalonymi zasadami i procedurami, jakie wypracowaliśmy na podstawie doświadczeń ostatnich miesięcy życia i działania w pandemii. Tak jak w każdym przypadku, gdy istnieje podejrzenie infekcji koronawirusem lub sama infekcja u jakiejś osoby związanej z produkcją, podejmujemy standardowe działania, które zawsze na celu mają przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo członków naszych ekip. Jesteśmy w trakcie przeprowadzania testów wśród członków ekipy i jak dotychczas testy dają wynik negatywny. Jeżeli wszystkie osoby, jakie przejdą testy, uzyskają wynik negatywny (czyli, że nie są zakażone) wówczas program odbędzie się w normalnym trybie. O kolejnych decyzjach będziemy informowali na bieżąco.

Jak poinformowano na oficjalnym koncie programu na Instagramie, na parkiecie nie pojawią się Bogan Kalus i Lenka Klimentova.

 
W dzisiejszym odcinku @tanieczgwiazdami niestety nie zobaczymy wszystkich par. Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i @lenkakliment, którzy są na kwarantannie.

Wiadomo już też, że w tym odcinku nie wystąpi Janek Kliment. Co jednak ciekawe, jego taneczna partnerka Ania Karwan weźmie udział w show. Na razie jednak nie wiadomo, z kim wystąpi.

 @janekkliment również musiał się poddać kwarantannie i nie zobaczymy go w dzisiejszym odcinku. Wkrótce poinformujemy Was, z kim zatańczy dziś @aniakarwan. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia.
 

Życzymy dużo zdrowia!