"DD TVN": Piotr Kraśko komentuje debiut Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi. "Jak przypuszczam, będzie jeszcze lepiej"

W poniedziałek "Dzień dobry TVN" poprowadził nowy duet prowadzących, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak. Piotr Kraśko w ciepłych słowach skomentował ich debiut.

Jeszcze niedawno na fotelu prowadzącego "Dzień dobry TVN" zasiadał właśnie Piotr Kraśko, który w lipcu zostawił fuchę w "śniadaniówce" na rzecz informacyjnych "Faktów". 14 września miał miejsce pierwszy występ nowej pary prowadzących - Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi. Kraśko zdradził, jak ocenia ich debiut i trzeba przyznać, że mocno skomplementował dziewczyny. 

Piotr Kraśko komentuje debiut Agi Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi

Po opuszczeniu „Dzień Dobry TVN” przez Piotra Kraśkę i Kingę Rusin, wielu widzów zastanawiało się, kto zajmie ich miejsce na pokładzie "śniadaniówki". Pod koniec sierpnia okazało się, że tym razem będzie to żeński duet, który zdarza się wyjątkowo rzadko, bo zazwyczaj są to pary mieszane - kobieta i mężczyzna.

Kraśko obejrzał pierwszy występ dziennikarek i stwierdził, że nie ma im nic do zarzucenia.

Aga i Ewa sprawdzają się idealnie, a jak przypuszczam, będzie jeszcze lepiej - zdradził na łamach "Faktu"

To nie pierwszy znajomy "po fachu", który pokusił się o komentarz w stronę Ewy i Agnieszki. Wcześniej opinie wyrazili m.in. Damian Michałowski, Filip Chajzer i Paulina Krupińska.

Zobacz też: "DD TVN": Michałowski zdradził, co myśli o debiucie Woźniak-Starak i Drzyzgi. "One nie są początkujące"[PLOTEK EXCLUSIVE]

W trakcie trwania odcinka "Dzień dobry TVN" prowadzący dawali dziewczynom złote rady dotyczące ewentualnych przygotowań do programu. I chociaż widzowie zarzucali dziennikarkom brak spójności i chemii na antenie, to widać, że znajomi Drzyzgi i Woźniak-Starak nie szczędzą pochwał skierowanych w ich stronę.

ZOBACZ WIDEO

Zobacz wideo Piotr Kraśko o Kindze Rusin