Filip Chajzer przesadził w DD TVN? Razem z Ohme wypytywał parę o planowanie potomstwa. "To nie jest takie trudne"

W "Dzień dobry TVN" pojawili się Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał, którzy niedawno się pobrali. Rozmowa zeszła na tematy związane z posiadaniem potomstwa. Filip Chajzer i Małgorzata Ohme drążyli temat posiadania dzieci, a fani nie kryli oburzenia.

W studiu "Dzień dobry TVN" pojawiło się świeżo upieczone małżeństwo - Małgorzata Heretyk z mężem, Ernestem Musiałem. Dla Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme oczywistym stał się fakt, że kolejnym krokiem, który zajmuje myśli pary jest - bo jakby inaczej - potomstwo. 

Filip Chajzer pyta o dzieci w "Dzień dobry TVN"

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme rozmawiali z gośćmi na temat małżeństwa. W pewnym momencie pojawiło się również pytanie o dziecko. Dziennikarka zaczęła:

Były oświadczyny, ślub, więc teraz czas na chrzciny... Czy planujecie potomstwo? - powiedziała Ohme

Na pytanie prowadzącej odpowiedział Ernest, który wyraził chęci posiadania potomstwa, ale stwierdził też, że to nie aż takie proste.

Dla Filipa Chajzera wypowiedź okazała się świetną okazją do wtrącenia:

[Planowanie potomstwa] nie jest też aż takie trudne - powiedział Chajzer

Odpowiedź prezentera nie spodobała się internautom - stwierdzili, że samo pytanie o dzieci jest niewłaściwe, nie mówiąc o komentarzu, który "wymsknął się" Chajzerowi. Wiele par w Polsce stara się o potomstwo i często jest to trudna i długa droga, która niejednokrotnie kończy się w klinice leczenia niepłodności.

Panie Filipie, jeśli spłodzenie potomstwa nie jest takie trudne, to może przejdzie się Pan do klinik niepłodności. Zapewniam, że nie jest tam pusto
W dobie, kiedy niepłodność jest dramatem tak wielu par i kiedy coraz więcej osób zwraca na to uwagę, DD TVN i pan Chajzer dalej promują żałosne, raniące pytania o dziecko, jako coś normalnego. Zdziwiłby się Pan, jak trudne może być doczekanie się dziecka.

Jedna z internautek odniosła się również do własnych doświadczeń i poczuła się wyjątkowo urażona nietaktem ze strony prowadzących.

Ja też często odpowiadam, że planujemy, ale to nie jest takie proste! A potem każde takie pytanie odchorowuje i płacze w ukryciu, bo od wielu lat, mimo leczenia i podejść do in vitro nie mogę zajść w ciążę! Jestem naprawdę załamana tym, co się wydarzyło w tym programie.
 

Zobacz też: Filip Chajzer w żenujący sposób żartuje w ''Dzień Dobry TVN''. "Nie zwiotczeje?". Ekspertka była zirytowana

ZOBACZ WIDEO

Zobacz wideo Daria Ładoch o Agnieszce Woźniak-Starak