Który z chwastów jest trudny do wytępienia przez długie podziemne rozłogi? Odpowiedź na pytanie z programu "Milionerzy"

Który z tych chwastów jest trudny do wytępienia przez długie podziemne rozłogi? Jedna z uczestniczek musiała wskazać na jeden z czterech wariantów podanych przy tym pytaniu w programie "Milionerzy". Jak sobie poradziła?

Od wielu lat emitowany na antenie TVN program "Milionerzy" cieszy się niesłabnącą popularnością. Widzowie chętnie śledzą poczynania osób biorących udział w wyścigu po główną nagrodę, czyli milion złotych. W jednym z odcinków uczestniczka musiała wybrać, który z chwastów jest trudny do wytępienia przez długie podziemne rozłogi. Jak jej poszło?

Który z tych chwastów jest trudny do wytępienia przez długie podziemne rozłogi?

A. Komosa biała
B. Babka lancetowata
C. Perz właściwy
D. Kąkol polny

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie: Który z tych chwastów jest trudny do wytępienia przez długie podziemne rozłogi?

Uczestniczka w tym pytaniu walczyła o 1000 złotych. Jej pierwsze myśli kierowały się w stronę odpowiedzi C i właśnie na ten wariant początkowo chciała postawić. Po chwili jednak zreflektowała się i postanowiła wykorzystać koło ratunkowe w postaci pytania do publiczności.

68% osób zasiadających na widowni wskazała właśnie na odpowiedź C, czyli perz właściwy. Na szczęście uczestniczki wariant ten był poprawny, dzięki czemu wygrała ona 1000 złotych i pozostała w dalszej grze o milion złotych.

Zobacz wideo Karolina Pisarek chce być sławniejsza niż Julia Wieniawa? Zatrudniła prywatnego kierowcę!