Mimo że siódma edycja programu "Rolnik szuka żony" będzie miała swoją premierę dopiero jesienią, to już teraz zostały nam przybliżone sylwetki jego uczestników. W wielkanocną niedzielę został wyemitowany tzw. odcinek zerowy, w którym rolnicy i rolniczki opowiedzieli widzom o sobie i swoich pasjach. Okazuje się, że jeden z nich ma już za sobą debiut w telewizji.
Paweł Bodzianny ma 38 lat i jak o sobie mówi - jego mocną stroną jest "ambicja, konsekwencja w dążeniu do celu i rzadka umiejętność doceniania wszystkiego, co ma". Te cechy z pewnością pomogły mu w odważnym formacie, w którym kiedyś wystąpił. Rolnik, który hoduje nietypowe krowy kilka lat temu wziął udział w programie "Wyspa przetrwania".
ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Rolnik szuka żony". Poznaliśmy nowych uczestników siódmej edycji programu, w tym dwie rolniczki
Format był emitowany na antenie Polsatu w 2017 roku. W nietypowej grze wzięło udział 16 osób, które były podzielone na plemiona. Uczestnicy mieszkali na wyspach Yasawa należących do Fidżi. Nie mieli dostępu do świata zewnętrznego, a jedzenie i picie musieli zdobywać sami.
Rolnik chętnie chwalił się zdjęciami z programu na swoim prywatnym profilu. Widać, że Bodzianny lubi adrenalinę!
W "Wyspie przetrwania" Paweł zajął szóste miejsce. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak pójdzie mu w programie, którego celem jest znalezienie miłości na całe życie. A czego od przyszłej wybranki oczekuje rolnik?
Zależy mu też, aby jego przyszła wybranka była od niego młodsza lub w podobnym wieku. Powinna mieć też własne pasje, ale miło by mu było, gdyby interesowała się tym, co on robi i od czasu do czasu zechciała mu w tym pomóc. Ideał to szczupła, pełna pozytywnej energii wysportowana i szczera dziewczyna, gotowa na przeprowadzkę do niego - czytamy w jego opisie.
Myślicie, że uda mu się odnaleźć kobietę, które będzie podzielać jego pasje?
Upał w pokoju za pięć tysięcy zł. Mocna reakcja Korwin Piotrowskiej na filmik Książula
Mąż Kingi Dudy otrzymał nowe stanowisko. Zaskakujące, czym się zajmuje
Wsiadł do pociągu do Świnoujścia i pokazał, co dzieje się w przedziale w upał. "Współczuję"
Książulo zakpił po wizycie w Gołębiewskim. To jedno zdanie niesie się po sieci
Banasiuk i Boczarska mają podwarszawski apartament. Wnętrza zwalają z nóg. "Cudny"
Dziennikarka TVN24 z samego rana ujawniła kulisy pracy. "Nie oszukujmy się..."
Przez lata pytano, dlaczego nie mieli dzieci. Agnieszka Fitkau-Perepeczko w końcu wyjaśniła
Fani długo nie wiedzieli, kim jest mąż Sanah. Wspólny kadr wywołał poruszenie
Media huczą o transferze do USA, a tu takie zdjęcia Lewandowskich. Tak spędzają czas