Marzena Rogalska i Tomasz Kammel poprowadzą nowy program. "Ma umocnić wiarę i dać nadzieję"

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel to duet znany z programu "Pytanie na śniadanie". Teraz poprowadzą nowy program, który już niedługo będziemy mogli zobaczyć na antenie TVP2.

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel poprowadzą nowy program, który ma wspierać wszystkich rodaków. "Rozmowy podczas zarazy" będą poruszać problemy, które dotknęły wiele osób. Będzie to m.in. utrata pracy, samotność czy rozłąka z rodziną. Program będziemy mogli zobaczyć na antenie TVP2.

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel poprowadzą nowy program

Na czas epidemii koronawirusa wiele programów, w tym część rozrywkowych, zdjęto z anteny. Niedługo zniknie również popularny program "Jeden z dziesięciu". Tymczasem Telewizja Polska zdecydowała się na produkcję takiego formatu, który ma za zadanie pomóc Polakom izolującym się teraz w domach. W "Rozmowach podczas zarazy" będą mogli brać udział widzowie, którzy mogą się komunikować ze studiem przy pomocy mediów społecznościowych. 

"Rozmowy w czasach zarazy" to program, który ma umocnić wiarę i dać nadzieję oraz wzmocnić poczucie wspólnoty i solidarności w tych trudnych dla wszystkich czasach - podkreśla TVP

Program będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 22:30.

Zobacz wideo Marzena Rogalska. Jak ćwiczy i jak dba o swoją sylwetkę?

TVP - środki ostrożności

Przypomnijmy, że ostatnio Telewizja Polska opublikowała post na Facebooku, w którym dokładnie opisała, jakie środki ostrożności stosuje. W TVP w każdy poranek emitowany jest na żywo program "Pytanie na śniadanie" a teraz dojdzie drugi "Rozmowy podczas zarazy". Przy produkcji pracuje wiele osób i tym samym TVP musi sprostać wszystkim wymogom.

Pytacie, jak pracujemy, czy nasi prowadzący nocują w studiu, jak się zabezpieczamy? Oto garść informacji. Prezenterzy śpią w domu, przyjeżdżają do pracy o 6:00 rano. Mamy ratownika medycznego. Każdy z nas przechodzi badanie temperatury. Wszyscy pracownicy i goście podpisują oświadczenia, że nie kontaktowali się z chorymi i powracającymi ze stref zagrożonych. Po drodze do studia trzy razy odkażanie rąk - pisali na oficjalnym profilu na Facebooku.

Pod koniec marca zdecydowano też skrócić codzienne "Pytanie na śniadanie" o 45 minut, co ma zapewnić prezenterom i obsłudze większe bezpieczeństwo.

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.