"The Voice Kids". Kolejny konkurs Eurowizji znowu odbędzie się w Polsce? Jacek Kurski zabrał głos

Już dziś wielki finał trzeciej edycji "The Voice Kids". Specjalnie dla Was relacjonowaliśmy odcinek. Dziękujemy, że byliście z nami.

22:51

Zwycięzcą trzeciej edycji "The Voice Kids" został Marcin Maciejczak z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Gratulujemy!

22:49

Zwycięzcę ogłosi prezes TVP, Jacek Kurski. Przy okazji ogłosił, że będzie walczył o to, żeby kolejny konkurs Eurowizji znowu odbył się w Polsce. Tajemniczo opowiedział o tym, że trwają już negocjacje. Jego mina świadczy o tym, że istnieją spore szanse, by nasz kraj ponownie był organizatorem. 

To jest program, który dowodzi, że polskie dzieci mają tak ogromny talent - mówił.

The Voice KidsThe Voice Kids Screen z TVP/ The Voice Kids

22:48

Linie zostały zamknięte.

22:47

Ostatnia minuta na głosowanie.

22:45

Trwa wręczanie nagrody przyznawanej przez PZU. Zwycięzcą plebiscytu na najpopularniejszego uczestnika trzeciej edycji został Marcin Maciejczak. Otrzymał on voucher o wysokości 30 tys. zł. Pieniądze przekazał na cele charytatywne. 

22:45

To ostatnie chwile na głosowanie na swojego faworyta.

22:41

Alicja Szemplińska, która wygrała ostatnią edycję "The Voice of Poland", na scenie.

22:36

Teraz ostatni występ tej edycji. Marcin śpiewa piosenkę "Jak gdyby nic". Dawid Kwiatkowski po raz kolejny nie mógł powstrzymać łez. 

The Voice KidsThe Voice Kids Screen z TVP2/ The Voice Kids

The Voice KidsThe Voice Kids Screen z TVP2/ The Voice Kids

22:32

Teraz swój utwór, który napisała Cleo, zaprezentuje Natalia. Nosi on tytuł "Pozwól" i jest bardzo charakterystyczny dla stylu trenerki.

22:29

Teraz uczestnicy śpiewają swoje autorskie utwory. Jako pierwsza Hania z piosenką "Czarno biały film". Czy to właśnie ona będzie puszczana od jutra w radiu?

22:27

Dawid Kwiatkowski bije brawo na stojąco. 

Za każdym razem, kiedy ty śpiewasz, rozwalasz mnie na kawałki. Wykonałeś to sercem. Jestem największym szczęściarzem, bo mnie wybrałeś - mówił poruszony.

22:25

Na scenie z piosenką "Zawsze tam gdzie ty" Marcin z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Czaruje widzów wrażliwością i delikatnością. 

22:23

Cleo uważa, że było niesamowicie.

Poznałam Natalię jako anioła. Jestem z ciebie dumna - mówiła jej trenerka.

22:20

Natalia wykonuje utwór Lady Gagi "Always Remember Us This Way" z filmu "Narodziny gwiazdy". Uczestniczka gra na fortepianie i udowadnia, że jest bardzo utalentowana. 

The Voice KidsThe Voice Kids Screen z TVP2/ The Voice Kids

22:19

Ida Nowakowska rozmawia z Aniką Dąbrowską. Piosenkarka niedługo wyda płytę. Zapewnia, że będzie miała ona przekaz i będzie różnorodna.

22:17

Hania dostała gromkie brawa. 

Było znakomicie, ale od dawna wiemy, że jesteś perfekcyjna - chwalił Baron.
Przyszła nastolatka, wychodzi kobieta - dodał Tomson.

22:15

Hania wykonuje utwór "Crazy". Ma naprawdę potężny i piękny głos. Jej trenerzy, czyli Tomson i Baron, są bardzo zadowoleni z tego, co prezentuje na scenie. 

22:14

Od widzów zależy, kto wygra. Można wysłać SMS pod numer 7350 o treści 1 - jeśli ma zwyciężyć Hania, 2- na Natalię oraz 3, jeśli chcecie, żeby wygrał Marcin.

22:10

Zaczyna się część emitowana na żywo. Na scenie pojawiła się Viki Gabor, która śpiewa piosenkę "Superhero".

22:00

Przerwa. Za chwilę kolejna część wielkiego finału, która będzie nadawana na żywo.

21:56

Widzowie mogą głosować na swojego ulubieńca. Hania ma numer 1, Natalia - 2, a Marcin - 3.

21:55

Ida Nowakowska, prowadząca, rozpływa się nad występem Marcina. Widać, że nawet gospodarze programu mają swoich faworytów.

21:52

Razem z Dawidem Kwiatkowskim wykonuje utwór "Plan B" z najnowszej płyty piosenkarza.

21:50

Do występu szykuje się Marcin, który od samego początku zdobył serca trenerów i widzów. Przez wielu jest typowany na zwycięzcę.

Jak się pierwszy fotel odwrócił, to nie widziałem, co się dzieje. Cieszę się, że wybrałem Dawida, on jest taki kochany - mówił uczestnik.

21:46

Na scenie Cleo i Natalia Kawalec. W duecie zaśpiewały piosenkę trenerki "Sztorm". 

21:44

Zaraz pojawi się Natalia. Nie ukrywa, że była ogromnie szczęśliwa, gdy dowiedziała się, że dostała się do programu. Przyznała, że nie planowała iść do drużyny Cleo, jednak nie żałuje, że podjęła taką decyzję. 

21:42

Na scenie występuje Hania z Tomsonem i Baronem. Wykonują utwór "Odpowiedz" Afromentalu.

 

To ostatnie chwile trwania trzeciej edycji programu "The Voice Kids". Już za kilkadziesiąt minut dowiemy się, kto zostanie kolejnym zwycięzcą show TVP2. Do walki stanęli Hania Sztachańska od Tomsona i Barona, Natalia Kawalec z drużyny Cleo oraz Marcin Maciejczak, któremu zaufał Dawid Kwiatkowski.

'The Voice Kids''The Voice Kids' screen 'The Voice Kids'

AW