"The Voice Senior. Finał". Urszula Dudziak rozzłościła widzów wyborem finalisty: Smutno mi, że już drugi raz nie doceniła pani "lepszego"

Już dziś poznamy zwycięzcę pierwszej edycji "The Voice Senior". Jurorzy dokonali wyboru i zdecydowali, któremu ze swoich uczestników dają szansę na wygraną. Wybór Urszuli Dudziak rozzłościł widzów.

Do walki o zwycięstwo w "The Voice Senior" stanęło ośmioro uczestników - po dwóch z drużyny każdego z jurorów. Andrzej Piaseczny wybrał Bogusię, Marek Piekarczyk - Władysława, Alicja Majewska - Janusza a Urszula Dudziak dała szansę siostrom Szydłowskim. Widzom nie spodobała się ta decyzja i na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

Marta Manowska zdradziła, czy ma swojego faworyta:

Zobacz wideo

"The Voice Senior". Urszula Dudziak skrytykowana

Urszula Dudziak musiała wybierać między Waldemarem, a siostrami. Fani show uważają, że Szydłowskie niesłusznie przeszły dalej. Ich zdaniem to nie w porządku, że są trzy. Zarzucają jurorce słabość do nich i nieobiektywną ocenę talentu swoich uczestników.

Pani Urszulo, po raz drugi mnie pani zawiodła. Smutno mi, że już drugi raz nie doceniła pani "lepszego".
Bez sensu, siostry faworyzowane na siłę...
Jestem zła na panią Dudziak. W zeszłym tygodniu wyeliminowała Jamesa, teraz Waldka. Nie wiem, może słoń mi nadepnął na ucho, ale siostry w finale? - komentują.

The Voice SeniorThe Voice Senior Screen z TVP2/ The Voice Senior

Zgadzacie się z tymi opiniami?

AW

Więcej o: