"The Voice Senior. Finał". Urszula Dudziak rozzłościła widzów wyborem finalisty: Smutno mi, że już drugi raz nie doceniła pani "lepszego"

Już dziś poznamy zwycięzcę pierwszej edycji "The Voice Senior". Jurorzy dokonali wyboru i zdecydowali, któremu ze swoich uczestników dają szansę na wygraną. Wybór Urszuli Dudziak rozzłościł widzów.

Do walki o zwycięstwo w "The Voice Senior" stanęło ośmioro uczestników - po dwóch z drużyny każdego z jurorów. Andrzej Piaseczny wybrał Bogusię, Marek Piekarczyk - Władysława, Alicja Majewska - Janusza a Urszula Dudziak dała szansę siostrom Szydłowskim. Widzom nie spodobała się ta decyzja i na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

Marta Manowska zdradziła, czy ma swojego faworyta:

"The Voice Senior". Urszula Dudziak skrytykowana

Urszula Dudziak musiała wybierać między Waldemarem, a siostrami. Fani show uważają, że Szydłowskie niesłusznie przeszły dalej. Ich zdaniem to nie w porządku, że są trzy. Zarzucają jurorce słabość do nich i nieobiektywną ocenę talentu swoich uczestników.

Pani Urszulo, po raz drugi mnie pani zawiodła. Smutno mi, że już drugi raz nie doceniła pani "lepszego".
Bez sensu, siostry faworyzowane na siłę...
Jestem zła na panią Dudziak. W zeszłym tygodniu wyeliminowała Jamesa, teraz Waldka. Nie wiem, może słoń mi nadepnął na ucho, ale siostry w finale? - komentują.

The Voice SeniorThe Voice Senior Screen z TVP2/ The Voice Senior

Zgadzacie się z tymi opiniami?

AW

Więcej o:
Komentarze (122)
"The Voice Senior. Finał". Urszula Dudziak rozzłościła widzów wyborem finalisty
Zaloguj się
 • Gość: Krystyna

  Oceniono 58 razy 56

  Podziwiam Panią P. Urszulo, ale z finałowym Pani werdyktem się nie zgadzam.Siostry śpiwają ładnie, ale Waldemar jest rewelacyjny, niesamowity i niezwykle muzylalny , z klasą.To On powinien być w finale.

 • Gość: Beata

  Oceniono 57 razy 55

  Ja również uważam, że pani Dudziak dwa razy odrzuciła najlepszego. Siostry nie powinny wygrać. Porażka !!!

 • Gość: Marsel

  Oceniono 46 razy 44

  Jestem jak wszyscy rozczarowany. O co tu chodzi .Jak p.Urszula mogła tak popsuć taki super program

 • Gość: Kejcia

  Oceniono 44 razy 44

  Ja także uważam, że siostry nie powinny w ogóle przejść. Owszem, mają talent, jednak jak w samym The Voice Senior, Nazwa mówi, głos, więc powinny być dopuszczane pojedyncze osoby, a nie grupy. One wygrały tylko dlatego, że śpiewały razem, co było w ogóle nie fair, wobec innych uczestników. Naprawdę, szkoda słów... Przykro mi, że tak się stało.

 • Gość: Gość M.

  Oceniono 47 razy 43

  Niestety siostry wygrały, uważam że niesłusznie,byli dużo lepsi uczestnicy,w chwili,gdy podano werdykt wybrałam inny kanał. Nie wiem,z jakiego powodu te siostry były tak faworyzowane. Miły występ,miłe panie, ale bez przesady.

 • Gość: Ww

  Oceniono 42 razy 42

  Zarówno James jak i Waldemar byli zdecydowanie lepsi od tych pań.

 • Gość: Gosc1

  Oceniono 37 razy 35

  Przecież ten program jest ustawiony nie wiem po co to głosowanie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX