"Taniec z Gwiazdami". Producenci starają się o wielką gwiazdę. Zaproponowała ją Iwona Pavlović

Już dziś finał "Tańca z Gwiazdami". Zaczynają się pierwsze spekulacje odnośnie kolejnej edycji tanecznego show. Jurorka Iwona Pavlović bardzo chciałaby zobaczyć na parkiecie legendę polskiej muzyki - Beatę Kozidrak.

Kończy się 10. edycja "Tańca z gwiazdami". Zaraz rozpoczną się rozmowy na temat kolejnej edycji, która ma zagościć na Polsacie wiosną 2020 roku. Iwona Pavlović w rozmowie z "Telemagazynem" zasugerowała, kogo chciałaby widzieć w 11. odsłonie show. 

"Taniec z gwiazdami": o kim marzy Iwona Pavlović?

Chodzi o... Beatę Kozidrak. Jurorka rozmawiając z "Telemagazynem" uznała, że to właśnie ta gwiazda świetnie porusza się na scenie i w czasie koncertów. Czarna Mamba jest przekonana, że świetnie by się sprawdziła na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

Zawołajmy tutaj do nas Beatę Kozidrak. Tak się fajnie rusza na scenie, fajnie wygląda. No, myślę, że to by była wielka sprawa, gdyby się pojawiła w "Tańcu z gwiazdami" - powiedziała jurorka. 

Niewątpliwie, jeśli Kozidrak zgodziłaby się wziąć udział w programie, to oglądalność poszybowałaby w górę. Dziś, od godziny 20:05 możecie oglądać walkę o Kryształową Kulę. Zmierzą się Barbara Kurdej-Szatan i Damian Kordas. 

Oglądalibyście, jeśli tańczyłaby Beata Kozidrak?

DK

Paulina Sykut-Jeżyna o "Tańcu z Gwiazdami": Przykro było, gdy Sandra Kubicka odpadła

Zobacz wideo
Więcej o: