"Va Banque" powraca po 16 latach z nowym prowadzącym. Nieoficjalnie: Kazimierza Kaczora ma zastąpić Przemysław Babiarz

Uwielbiany przez miliony widzów teleturniej "Va Banque" wraca na antenę. W roli prowadzącego ma wystąpić znany dziennikarz sportowy TVP.

Telewizja Publiczna znów stawia na sprawdzone formaty sprzed lat. W sezonie jesiennym reaktywowała "Czar par", a teraz planuje nagrania do teleturnieju "Va Banque". Wszystko wskazuje, że w roli prowadzącego nie zobaczymy jednak Kazimierza Kaczora.

Przemysław Babiarz prowadzącym "Va Banque"

Jacek Kurski potwierdził ostatnio, że na antenę TVP wraca popularny teleturniej "Va Banque". Premierowy odcinek zobaczymy prawdopodobnie w sezonie zimowym. 

Spodobała mi się reaktywacja „Va banque”, pomysł biura programowego i agencji kreacji rozrywki i oprawy na wypełnienie luki oglądalności TVP 2 pomiędzy „Panoramą” a „Barwami szczęścia”. Premierowe odcinki planowane w dni powszednie po „Panoramie” – zdradził prezes w rozmowie z dziennikarzem Wirtualnych Mediów.

Dochodzenie zrobił Pudelek, który podał w środę, że prowadzącym zostanie znany dziennikarz sportowy TVP 1, Przemysław Babiarz. Sam zainteresowany nie chciał jednak niczego komentować. 

Nie zamierzam komentować sprawy przed ramówką zaplanowaną na 28 listopada - czytamy na portalu.

Jak widać, rozmowy są prowadzone. W innym razie dziennikarz raczej nie zareagowałby tak tajemniczo. Czekamy jednak na oficjalnie doniesienia, a tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia jednego z odcinków sprzed kilkunastu lat. 

 

CW

W TVP nastąpiło w ostatnim czasie sporo zmian. Z "Pytania na Śniadanie" odszedł Michał Olszański. Co na ten temat powiedziała nam Anna Popek?

Zobacz wideo