Krystian Wieczorek odchodzi z "M jak Mi這嗆"? Jest komentarz produkcji - jednoznaczny

Krystian Wieczorek odchodzi z "M jak Mi這嗆" - takie informacje pojawi造 si w mediach w ostatnich godzinach. Fani jednej z najpopularniejszych postaci w serialu z豉pali si za g這wy. Okazuje si jednak, 瞠 w tych plotkach nie ma zbyt wiele prawdy.
Zobacz wideo

Krystian Wieczorek odchodzi z "M jak miłość"! To koniec wątku mecenasa Andrzeja Budzyńskiego i Magdy (w tej roli Anna Mucha). Krystian Wieczorek robi sobie przerwę od pracy w serialu - te informacje obiegły media w Polsce w ostatniej dobie. Uspokajamy - to tylko plotka.

Krystian Wieczorek zostaje w "M jak Miłość"

Jak dowiedział się portal "Plejada.pl", Krystian Wieczorek wcale nie rezygnuje z pracy nad serialem. Wątek Andrzeja Budzyńskiego będzie kontynuowany i nic się w tej kwestii nie zmienia. Tak przynajmniej informuje Karolina Baranowska, związana z PR-em "M jak Miłość".

To są kompletne bzdury! Wręcz przeciwnie - w nowym sezonie wątek Krystiana Wieczorka będzie kontynuowany, a dalsze losy Budzińskiego i Magdy dostarczą widzom wielu emocji przez cały powakacyjny sezon- dowiedziała się "Plejada".

Fani bez wątpienia odetchnęli z ulgą.

Kiedy nowy sezon "M jak Miłość"?

Zanim nadejdzie nowy sezon "M jak Miłość" widzowie zobaczą jeszcze ostatni odcinek. Ten będzie miał emisję w pierwszy wtorek czerwca (4.06). Później odbędzie się tradycyjna wakacyjna przerwa, zaś po wakacjach serial wróci z nowymi intrygami i perypetiami bohaterów. A wśród nich na pewno będą Andrzej i Magda.

 

Pierwszy powakacyjny odcinek zazwyczaj ma swoją emisję albo pod koniec sierpnia, albo na początku września. Tak będzie i w tym roku, choć konkretnej daty jeszcze nie podano.

WJ

Wi璚ej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.