Widzowie mają dość żony Gołoty w "Agencie". Spada na nią fala krytyki, ale są i obrońcy

Za nami kolejny odcinek programu "Agent - Gwiazdy". Nie ma co ukrywać, że najwięcej emocji wzbudziła w nim postać żony Andrzeja Gołoty, czyli Mariola Gołota. Widzom nie podoba się fakt, że kobieta zbyt przesadnie "opiekuje się" swoim mężem.

Wydawało się, że program "Agent - Gwiazdy" nie może zaskoczyć nas niczym specjalnym. Zwłaszcza zważywszy na to, że lista uczestników tej edycji jest dość nudna, z wyjątkiem oczywiście Edyty Górniak, która za swój udział w show zgarnęła aż 400 tys. zł i co najciekawsze, odeszła na własne życzenie już w drugim odcinku.

ZOBACZ TEŻ: "Agent - Gwiazdy". Górniak zrezygnowała! Ale nie ona jedyna pożegnała się z show. Po tym odcinku zabraknie dwóch najciekawszych postaci

Emocje, o których obecność się martwiliśmy, zagwarantowało nam jednak małżeństwo Gołotów, czyli Andrzej oraz jego żona Mariola. Ten duet jest po prostu nierozłączny. A wszystko to dlatego, że od swojego męża nawet na sekundę nie chce odejść Mariola. W sieci więc aż roi się od komentarzy, w których internauci wytykają kobiecie sprawowanie przesadnej kontroli nad Andrzejem. 

Zobacz wideo

"Agent - Gwiazdy". Mariola Gołota nie przypadła do gustu widzom

Dodajmy w tym miejscu, że rzeczywiście Mariola była głównym bohaterem ostatniego odcinka. Przede wszystkim ani na krok nie chciała opuścić swojego męża. Gdy tylko ten zgłaszał się do zadania, ona robiła to samo, mimo że później tego zadania jednak wykonać nie chciała. Gdy natomiast uczestnicy poprosili Andrzeja, który jest skarbnikiem, by ten wyjął ich wszystkie pieniądze i na ich oczach je przeliczył, Mariola nie chciała dać za wygraną. To ona tłumaczyła męża, ale ostatecznie zgodziła się na prośbę pozostałej części grupy. Andrzej nie miał wówczas zbyt wiele do powiedzenia, co właśnie zauważyli widzowie. Na oficjalnym Facebooku programu nietrudno znaleźć komentarze, w których jasno zarzuca się Marioli nadopiekuńczość. 

Nie ma mocnych na Mariole, która ciągle nad Andrzejem ma kontrolę.
A jak wyleci Mariola, to Andrzeja ze sobą zabierze?
Mariola coś czuję, że będzie Renulką w Agencie. Strasznie mnie drażni - czytamy.

Na szczęście wśród komentujących znalazły się również i takie osoby, które wręcz zachwalają Mariolę za tę wspomnianą już opiekuńczość i wsparcie w stosunku do męża. 

Przecież pani Mariola Andrzeja broni. Jak był bokserem i np. dziennikarze go atakowali, to pani Mariola go broniła, i tak pozostało do teraz. Takie jest moje zdanie.
Taka żona jak Pani Mariola to skarb, na dobre i na złe.
Nikt nie powinien komentować relacji małżeńskiej Gołotów - to ich małżeństwo i ich sprawa - piszą widzowie.

To prawda. Mariola Gołota bardzo dba o swojego męża w programie i chyba należy po prostu to docenić. Zgodzicie się? 

DH