Widzowie mają dość żony Gołoty w "Agencie". Spada na nią fala krytyki, ale są i obrońcy

Za nami kolejny odcinek programu "Agent - Gwiazdy". Nie ma co ukrywać, że najwięcej emocji wzbudziła w nim postać żony Andrzeja Gołoty, czyli Mariola Gołota. Widzom nie podoba się fakt, że kobieta zbyt przesadnie "opiekuje się" swoim mężem.

Wydawało się, że program "Agent - Gwiazdy" nie może zaskoczyć nas niczym specjalnym. Zwłaszcza zważywszy na to, że lista uczestników tej edycji jest dość nudna, z wyjątkiem oczywiście Edyty Górniak, która za swój udział w show zgarnęła aż 400 tys. zł i co najciekawsze, odeszła na własne życzenie już w drugim odcinku.

ZOBACZ TEŻ: "Agent - Gwiazdy". Górniak zrezygnowała! Ale nie ona jedyna pożegnała się z show. Po tym odcinku zabraknie dwóch najciekawszych postaci

Emocje, o których obecność się martwiliśmy, zagwarantowało nam jednak małżeństwo Gołotów, czyli Andrzej oraz jego żona Mariola. Ten duet jest po prostu nierozłączny. A wszystko to dlatego, że od swojego męża nawet na sekundę nie chce odejść Mariola. W sieci więc aż roi się od komentarzy, w których internauci wytykają kobiecie sprawowanie przesadnej kontroli nad Andrzejem. 

Zobacz wideo

"Agent - Gwiazdy". Mariola Gołota nie przypadła do gustu widzom

Dodajmy w tym miejscu, że rzeczywiście Mariola była głównym bohaterem ostatniego odcinka. Przede wszystkim ani na krok nie chciała opuścić swojego męża. Gdy tylko ten zgłaszał się do zadania, ona robiła to samo, mimo że później tego zadania jednak wykonać nie chciała. Gdy natomiast uczestnicy poprosili Andrzeja, który jest skarbnikiem, by ten wyjął ich wszystkie pieniądze i na ich oczach je przeliczył, Mariola nie chciała dać za wygraną. To ona tłumaczyła męża, ale ostatecznie zgodziła się na prośbę pozostałej części grupy. Andrzej nie miał wówczas zbyt wiele do powiedzenia, co właśnie zauważyli widzowie. Na oficjalnym Facebooku programu nietrudno znaleźć komentarze, w których jasno zarzuca się Marioli nadopiekuńczość. 

Nie ma mocnych na Mariole, która ciągle nad Andrzejem ma kontrolę.
A jak wyleci Mariola, to Andrzeja ze sobą zabierze?
Mariola coś czuję, że będzie Renulką w Agencie. Strasznie mnie drażni - czytamy.

Na szczęście wśród komentujących znalazły się również i takie osoby, które wręcz zachwalają Mariolę za tę wspomnianą już opiekuńczość i wsparcie w stosunku do męża. 

Przecież pani Mariola Andrzeja broni. Jak był bokserem i np. dziennikarze go atakowali, to pani Mariola go broniła, i tak pozostało do teraz. Takie jest moje zdanie.
Taka żona jak Pani Mariola to skarb, na dobre i na złe.
Nikt nie powinien komentować relacji małżeńskiej Gołotów - to ich małżeństwo i ich sprawa - piszą widzowie.

To prawda. Mariola Gołota bardzo dba o swojego męża w programie i chyba należy po prostu to docenić. Zgodzicie się? 

DH

Więcej o:
Komentarze (14)
Mariola Gołota w "Agencie" to druga Renulka z "Azji Express"? Podpadła widzom, jednak są i tacy, którzy stanęli w jej obronie
Zaloguj się
 • Gość: Łukasz

  Oceniono 10 razy 10

  Edyta odeszła na własne życzenie bo wiedziała ze i tak w tym odcinku odpadnie wiec uprzedziła fakty by jej nie było głupio . A ze Mariola tak pilnuje Folotr to chyba widzicie w jakim
  On jest stanie . Boi się o jego zdrowie . Przecież bez niej on już by był w wózku inwalidzkim

 • Gość: Lolaebola

  Oceniono 7 razy 7

  Jeśli oni odnajdują się w takim układzie to ich sprawa. A internauci niech się swoimi związkami zajmą, bo większość póki co o stażu bycia razem tych dwojga osób moze pomarzyć.

 • Gość: Gość 😀

  Oceniono 6 razy 6

  Andrzej Gołota to wielki i silny facet. Taki facet też potrzebuję silnej, stanowcze kobiety jaką jest Mariola. On ma mocny prawy sierpowy a ona mocną rękę, którą trzyma Andrzeja w każdej sytuacji. Widać, że ona jest jego gazem i hamulcem i dlatego są że sobą tyle lat. Są inteligentni i silni. W związku mężczyzna jest głową a kobieta szyją. Mariola wie co ma robić aby Andrzej się nie pogubil. To jest super. Ona zawsze chciała być jego wsparciem w trudnych sytuacjach a on to wsparcie mądrze przyjmował. On jest super facetem i dlatego ma super kobietę obok siebie. Takie powinno być malżeństwo

 • Gość: kika

  Oceniono 5 razy 5

  A mi się podobają ;) Tak jak wczoraj to już dawno się nie uśmiałam :D
  Na pierwszy rzut oka widać kto nosi spodnie w tym małżeństwie ;) Pani Mariola jeszcze nieźle tam namiesza w tym agencie ;)

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 3

  Gołota ma szczęscie,ze trafił na taką kobietę.Oboje są super a on czasami traktuje jej zachowanie z przymrużeniem oka.Występują razem w programie więc pewnie ma to jakiś sens o odpadnięcie któregoś też jest pewnie brane pod uwagę przez nich

 • Gość: Justyna

  Oceniono 3 razy 3

  Dla mnie Pan Andrzej nie ma nic do powiedzenia. Widać że Pani Mariola w tym związku rządzi.

 • Gość: Uopi

  Oceniono 1 raz 1

  Nie do wiary! Górniak dostała 400 tys ZA CO? Ta cwana z... a pokazała się i zniknęła Trzeba mieć tupet Bogata stacja!

 • Gość: Gigi

  Oceniono 3 razy -1

  Żona to nie matka! Moja teściowa tez miała tali głupi stosunek do swojego męża. W sumie nie koja sprawa ale mamusi nie podoba się ze ja matkować jej synkowi nie chce (za to jej córeczka tak matkuje swojemu mężowi. Jajnika mnie to chore)

 • Gość: M

  Oceniono 9 razy -5

  Ja też mam jej po 3 odcinkach dosyć. Bardzo irutujaca osoba. Bardzo współczuję Andrzejowi, że takie wielki facet A nie może mieć własnego zdania w żadnym temacie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX