"Warsaw Shore". Z programu odchodzi kolejny uczestnik! Ekipowiczów odwiedzą też dawni koledzy. Kto pojawi się tym razem?

"Warsaw Shore". Ekipę odwiedzą kolejni goście, Kamila i Bartek. Ewelina nie będzie zachwycona widokiem swojego byłego. Za to Brzydal postanowi opuścić program...
Zobacz wideo

"Warsaw Shore". Wejście nowej uczestniczki nie będzie ostatnią niespodzianką tego dnia. W klubie na Ekipę czekać będą kolejni goście specjalni – Kamila i Bartek. Mimo iż początkowo Ewelina nie będzie zadowolona z wizyty swojego byłego, między parą pojawią się iskry. Dziewczyna będzie zazdrosna uwagą, jaką Bartek poświęci nowej Ekipowiczce. Alan będzie starał się poderwać Kamilę, a Filip wróci do domu z pewną blondynką i w końcu wygra zakład z Pedrem.

Warsaw ShoreWarsaw Shore Mat. prasowe

Podczas gdy Ekipa będzie się bawić w klubie, Brzydal postanowi spakować walizki i opuścić program. Rano zmęczonych całonocną zabawą uczestników obudzi Trybson i zafunduje im trening. Następnie Ekipa wybierze się na kuter rybacki, na którym przejdzie prawdziwy chrzest!

Warsaw ShoreWarsaw Shore Mat. prasowe

Podczas kolejnej imprezy dojdzie do spięcia między Klaudią i Alanem. Zachowanie chłopaka wprawi w osłupienie całą Ekipę. To wszystko i jeszcze więcej w nowym odcinku „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” już w niedzielę o 23:00 na antenie MTV Polska.

materiały prasowe

Więcej o:
Komentarze (5)
"Warsaw Shore". Z programu odchodzi kolejny uczestnik! Ekipowiczów odwiedzą też dawni koledzy
Zaloguj się
 • Gość: neptyk

  Oceniono 5 razy 5

  program po byku, promujacy sex i alkohol !!

 • Gość: Miszczak

  Oceniono 5 razy 5

  K.o.g.o---w.y---d.o---c.i.ę.ż.k.i.e.j---k.u.r.w.y---p.r.o.m.u.j.e.c.i.e?????

 • Gość: Martina

  0

  Czemu do jedenastego sezonu wzieliscie Anastasyja. To jest najgorsze co moze byc.

 • Gość: error

  0

  ktoś to ogląda?

 • kamuimac

  Oceniono 2 razy 0

  powiem tak - ludzie nie narzekajcie - program sprawdził się na całym świecie i a licencje na to sprzedaja sie bez problemu - wbrew pozoromm widzowie tego to nie bezmózgie sebixy i karyny a właśnie ludzie którzy oglądaja to na zasadzie - "a pooglądam sobie jak zwierzeta w zoo i sie dowartosciuje jacy to głupi ludzie tam występują"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX