"Warsaw Shore". Z programu odchodzi kolejny uczestnik! Ekipowiczów odwiedzą też dawni koledzy. Kto pojawi się tym razem?

"Warsaw Shore". Ekipę odwiedzą kolejni goście, Kamila i Bartek. Ewelina nie będzie zachwycona widokiem swojego byłego. Za to Brzydal postanowi opuścić program...
Zobacz wideo

"Warsaw Shore". Wejście nowej uczestniczki nie będzie ostatnią niespodzianką tego dnia. W klubie na Ekipę czekać będą kolejni goście specjalni – Kamila i Bartek. Mimo iż początkowo Ewelina nie będzie zadowolona z wizyty swojego byłego, między parą pojawią się iskry. Dziewczyna będzie zazdrosna uwagą, jaką Bartek poświęci nowej Ekipowiczce. Alan będzie starał się poderwać Kamilę, a Filip wróci do domu z pewną blondynką i w końcu wygra zakład z Pedrem.

Warsaw ShoreWarsaw Shore Mat. prasowe

Podczas gdy Ekipa będzie się bawić w klubie, Brzydal postanowi spakować walizki i opuścić program. Rano zmęczonych całonocną zabawą uczestników obudzi Trybson i zafunduje im trening. Następnie Ekipa wybierze się na kuter rybacki, na którym przejdzie prawdziwy chrzest!

Warsaw ShoreWarsaw Shore Mat. prasowe

Podczas kolejnej imprezy dojdzie do spięcia między Klaudią i Alanem. Zachowanie chłopaka wprawi w osłupienie całą Ekipę. To wszystko i jeszcze więcej w nowym odcinku „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” już w niedzielę o 23:00 na antenie MTV Polska.

materiały prasowe