Finał "Top Model". Uczestnicy rywalizowali do samego końca, ale zwycięzca może być tylko jeden. Wiemy, kto wygrał!

To już koniec 7. edycji "Top Model". Co działo się w finale? Kto wygrał?
Zobacz wideo

7. sezon "Top Model" zakończył się. Do finału, jak zawsze dostała się trójka uczestników. Jak wyglądały ich zmagania na ostatniej prostej?

Top Model. Finał 7. sezonu

Jak w każdym sezonie, w finałowym odcinku pojawili się wszyscy uczestnicy edycji. Wszyscy przeszli w przygotowanym, specjalnie na tę okazję, pokazie. Uczestnicy pokonali wybieg w trakcie występu Darii Zawiałow.

Od samego początku Joanna Krupa podawała wstępne wyniki. Głosy rozkładały się bardzo podobnie. Nie podawano, jednak imion uczestników, więc nie wiadomo, kto miał lekką przewagę. Uczestnikom udzieliła się nerwowa atmosfera. Najbardziej przeżywał Hubet, który nie przestawał płakać na wizji. 

'Top Model''Top Model' screen/'Top Model'

Michał Piróg zapytał uczestników, którzy wcześniej odpadli, komu kibicują w finale. Większość odpowiadała zdecydowanie: team Hubert.

Top Model. Co działo się w finale?

W finałowym odcinku obejrzeliśmy też materiał z sesji zdjęciowej, którą Hubert Gromadzki, Kasia Szklarczyk i Ania Markowska wykonali dla marki Apart. Podsumowując zdjęcia jurorzy chyba najwięcej komplementów powiedzieli Ani. Najbardziej dało się to wyczuć w wypowiedzi Anji Rubik, która uważa, że Ania swoją wygraną mogłaby też pomóc innym, ponieważ ma w sobie wiele ambicji.

W oczekiwaniu na ogłoszenie pierwszych wyników, uczestnicy wzięli ponownie udział w pokazie. Tym razem zaprezentowali nową kolekcję Roberta Kupisza. Przyjrzeliśmy się także pracy przy sesji zdjęciowej dla magazynu "Glamour". Uczestnicy w tym celu polecieli na Madagaskar.

'Top Model''Top Model' screen/'Top Model'

'Top Model''Top Model' screen/'Top Model'

'Top Model''Top Model' screen/'Top Model'

Top Model. Ania żegna się z programem

Głosami widzów Ania odpadła w trakcie finału. Do końca walczyła Kasia i Hubert. Emocje udzieliły się także Joannie Krupie, która przez chwilę myślała, że doszło do pomyłki, i że Ania przechodzi dalej.

Top Model. Zwycięzca 7. edycji - Kasia Szklarczyk

7. edycję programu "Top Model" zwyciężyła Katarzyna Szklarczyk.

'Top Model''Top Model' screen/'Top Model'

Przypomnijmy, że na zwycięzcę czeka: kontrakt z agencją modelek i modeli D'Vision, sesja okładkowa w magazynie "Glamour" oraz 100 tysięcy złotych i udział w kampanii About You.

MT

Więcej o: