"M jak miłość". W serialu pojawi się nowa postać. Prostytutka Sandra sporo namiesza w życiu Mostowiaków

"M jak miłość" ma dla widzów kolejną niespodziankę w postaci nowej bohaterki. Jej obecność wprowadzi dużo zamieszania w życiu innych. Zagra ją Anna Oberc.

"M jak miłość" w nowym sezonie będzie pełne dramatycznych zwrotów akcji. Teraz się dowiadujemy, że scenarzyści postanowili wprowadzić też postać prostytutki, która ma nieźle namieszać w życiu pozostałych bohaterów.

"M jak miłość" - będzie nowa postać

Anna Oberc w rozmowie z portalem Party.pl zdradziła, że to właśnie ona wcieli się w Sandrę, której obecność będzie jak grom z jasnego nieba. Powiedziała:

Będę bohaterką, która wpada znienacka tak naprawdę. Jest takim kolorowym ptakiem i myślę, że na tle innych postaci "M jak miłość" będzie się wyróżniała i to dosyć mocno.
Tym bardziej, że jest to kobieta o najstarszym zawodzie świata o imieniu Sandra.

Aktorka na razie zdradziła, że jej bohaterka będzie miała styczność z rożnymi znanymi już postaciami, takimi jak Kinga, czyli Kasia Cichopek, i Piotrek, czyli Marcin Mroczek. Sandra namiesza też w życiu serialowych Magdy i Andrzeja, tj. Anny Muchy i Krystiana Wieczorka.

Póki co nie wiemy, z kim będzie się przyjaźnić, a kto zostanie jej klientem. Zostaje nam tylko czekać na rozwój wypadków.

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>> 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.