Rusza nowy program o metamorfozach Polek. Prowadzącą została Natasza Urbańska, ale dużo ciekawszy jest skład jury

Pod koniec kwietnia w Polsat Cafe rusza nowy program, "Make me over. Wielka Zmiana". Będziemy świadkami spektakularnych metamorfoz. Prowadzącą została Natasza Urbańska, a w jury zasiądą m.in. Joanna Horodyńska i Ewa Minge.

"Make me over. Wielka zmiana" to jeden z najciekawszych programów urodowo-modowych w Europie – w Hiszpanii bije rekordy oglądalności. Teraz polscy widzowie będą mogli zobaczyć spektakularne metamorfozy. Polska edycja show zadebiutuje na antenie Polsat Cafe już 25 kwietnia o godz. 21:00. Prowadzącą program będzie Natasza Urbańska.

Zjawiskowa, ale przede wszystkim udana metamorfoza to coś, o czym marzy niemal każdy z nas. Program „Make me over. Wielka Zmiana” wprowadza to zagadnienie na zupełnie nowy poziom. To show, w którym uczestnicy będą mieli tylko 60 sekund, aby przekonać jurorów, że to właśnie oni powinni być zakwalifikowani do Wielkiej Zmiany. W jury zasiądą: stylistka Joanna Horodyńska, projektantka Ewa Minge, coach Marcin Mańka. Jednak ostatecznie to uczestnik wybierze spośród jurorów osobę, która przeprowadzi jego przemianę. Po raz pierwszy więc, to jurorzy będą walczyć między sobą o możliwość wykazania się talentem i pomysłowością. W każdym odcinku zobaczymy dwóch uczestników– czy Joannie Horodyńskiej uda się zamienić żabę w księcia, a Ewie Minge z kopciuszka zrobić księżniczkę?

Niebywałe emocje towarzyszące tej niecodziennej rywalizacji będzie podgrzewała Natasza Urbańska. W roli prowadzącej program o metamorfozach, ta znana aktorka, piosenkarka i tancerka z pewnością będzie się czuła jak ryba w wodzie, gdyż prywatnie jest wielką fanką mody. Natasza na czerwonym dywanie lubi prezentować odważne stylizacje, w których wygląda olśniewająco. Doskonale wie, jak połączyć klasyczne, kobiece stroje z najmodniejszymi trendami.

W programie „Make me over. Wielka zmiana”, w trakcie pracy z uczestnikami, jurorzy nie będą szczędzili porad modowych i zdradzą wiele różnych trików urodowych, z których każdy będzie mógł skorzystać i wypróbować na sobie.

Rozmowy z uczestnikami zza kulis będzie prowadziła najsłynniejsza polska youtuberka i fotomodelka Mamiko (Weronika Heck), która na swoim kanale zgromadziła już ponad 200 tys. subskrybentów, którzy na bieżąco śledzą jej wideo blogi.

Kto trafi do grona szczęśliwców i zmieni swój wizerunek? Tego dowiemy się w premierowym odcinku już 25 kwietnia o godz. 21:00 w Polsat Cafe.

AG