"TTBZ". Fani będą zaskoczeni. Odchodzi jeden z ulubionych jurorów!

W wiosennej edycji "TTBZ" nie zobaczymy już lubianego Bartka Kasprzykowskiego.

Fani hitowego "Twoja twarz brzmi znajomo" nie będą pocieszeni. Jak informuje "Super Express", z programem żegna się jeden z jurorów, Bartek Kasprzykowski. Aktora nie zobaczymy już w najnowszej edycji, której premiera zapowiadana jest na wiosnę 2018 roku. Przygotowania do nowego sezonu właśnie ruszyły.

Portal podaje, iż to Bartek Kasprzykowski zadecydował, że chce zakończyć swoją przygodę z programem.

Tłumaczył, że chce więcej pracować w swoim zawodzie jako aktor. Produkcja show to zrozumiała - zdradził "SE" pracownik Polsatu.

Również sam aktor w rozmowie z portalem odniósł się do tych dość zaskakujących doniesień.

Tak, to prawda, choć to nie jest łatwa decyzja, kiedy się rezygnuje z tak wyjątkowego programu - powiedział Bartek Kasprzykowski.

Co ciekawe, aktor ma ciekawą propozycję, kto mógłby go zastąpić w fotelu jurora:

Gdyby ode mnie zależało, to widziałbym w tej roli Kacpra Kuszewskiego, który cały czas się rozwija, szlifuje swój talent i wzbudza sympatię, co w tym programie jest bardzo ważne. Kacper ma ode mnie zawsze dziesiątkę.

Przypominamy: zwycięzcą 8. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"  był właśnie Kacper Kuszewski. Już wcześniej w programie mieliśmy sytuację, kiedy wygrany zasiadł w fotelu jurora. Było tak w przypadku Katarzyny Skrzyneckiej oraz właśnie Bartka Kasprzykowskiego.

A Wy kogo widzielibyście w roli jurora w nowej edycji? Myślicie, że Kacper Kuszewski nadaje się?

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.