Rodzina królewska na świątecznej mszy. To pierwsze wspólne wyjście księżnej Kate i Meghan Markle

Rodzina królewska tradycyjnie wybrała się wspólnie na świąteczną mszę. Pierwszy raz towarzyszyła im narzeczona księcia Harry'ego, Meghan Markle.

25 grudnia brytyjska rodzina królewska wybrała się z Sandringham House, wiejskiej rezydencji królewskiej, na świąteczną mszę do kościoła świętej Magdaleny. Podczas spaceru można było spotkać ulubieńców Brytyjczyków, czyli księcia Williama i księżną Kate (niestety bez dzieci), oraz świeżo upieczonych narzeczonych, księcia Harry'ego i Meghan Markle. Oprócz nich można było zobaczyć m.in. królową Elżbietę, księcia Filipa czy księcia Karola.

To pierwsze wspólne wyjście księżnej Kate i Meghan. Panie spędziły sporo czasu w swoim towarzystwie i widać, że dobrze się dogadują. Oprócz tego żadnej z nich nie można odmówić doskonałego wyczucia stylu. Markle miała na sobie beżowy płaszcz marki Sentaler i brązowe nakrycie głowy a księżna Kate - zielono-czerwony płaszcz w kratkę od Miu Miu i czarną futrzaną czapkę. Zwróćcie też uwagę na coraz bardziej zaokrąglony brzuch księżnej Cambridge! 

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

A Waszym zdaniem, która wyglądała lepiej? Dajcie znać w komentarzu!

OG

Więcej o:
Komentarze (59)
Rodzina królewska na świątecznej mszy. To pierwsze wspólne wyjście księżnej Kate i Meghan Markle
Zaloguj się
 • Gość: Mi

  Oceniono 112 razy 104

  Co to znaczy lepiej? Przestańcie robić z kobiet jakieś zawodniczki, które rywalizują o złote kalesony. Każda z nich jest wartościowa i piękna, a nie jakaś lepsza czy gorsza. Z tego bierze się nienawiść do kobiet, z ciągłego portretowania ich jako rywalki. Chore, mizoginistyczne dziennikarstwo.

 • benctoja14

  Oceniono 28 razy 18

  Najlepiej wyszła moja rodzina i nikt o tym nie musi pisać

 • Gość: Kaja

  Oceniono 35 razy 17

  Zauważyliście,że Książę William i Księżna Kate trzymają się za rękę?

 • Gość: Balbina

  Oceniono 14 razy 12

  Drogi autorzyku kto lepiej wygląda ty czy twój kumpel albo twój brat, ojciec sąsiad to jest dopiero pytanie. Chętnie wezmę udział w konkursie tylko daj jakieś foty. Pozdrawiam

 • Gość: pela

  Oceniono 8 razy 8

  Złośliwościom końca nie ma... Jak ci się jednemu i drugiej nie podoba, to po co czyta i ogląda ?
  Szkoda mi tych ludzi , że są oglądani jak małpy w klatce ...

 • Gość: gość

  Oceniono 14 razy 8

  Wiliam i Kate trzymają się za ręce, piękny widok. Dotychczas nie okazywali sobie czułości publicznie bo tego wymaga etykieta. Meghan nie patrzy na etykietę i cały czas jest blisko Harry`ego.

 • Gość: Gość 2

  Oceniono 22 razy 8

  Obie są bardzo ładne kobiety tak jak Kate i Meghan a tylko widać w niektórych komentarzach zawiść i zazdrość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX