Rodzina królewska na świątecznej mszy. To pierwsze wspólne wyjście księżnej Kate i Meghan Markle

Rodzina królewska tradycyjnie wybrała się wspólnie na świąteczną mszę. Pierwszy raz towarzyszyła im narzeczona księcia Harry'ego, Meghan Markle.

25 grudnia brytyjska rodzina królewska wybrała się z Sandringham House, wiejskiej rezydencji królewskiej, na świąteczną mszę do kościoła świętej Magdaleny. Podczas spaceru można było spotkać ulubieńców Brytyjczyków, czyli księcia Williama i księżną Kate (niestety bez dzieci), oraz świeżo upieczonych narzeczonych, księcia Harry'ego i Meghan Markle. Oprócz nich można było zobaczyć m.in. królową Elżbietę, księcia Filipa czy księcia Karola.

To pierwsze wspólne wyjście księżnej Kate i Meghan. Panie spędziły sporo czasu w swoim towarzystwie i widać, że dobrze się dogadują. Oprócz tego żadnej z nich nie można odmówić doskonałego wyczucia stylu. Markle miała na sobie beżowy płaszcz marki Sentaler i brązowe nakrycie głowy a księżna Kate - zielono-czerwony płaszcz w kratkę od Miu Miu i czarną futrzaną czapkę. Zwróćcie też uwagę na coraz bardziej zaokrąglony brzuch księżnej Cambridge! 

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

A Waszym zdaniem, która wyglądała lepiej? Dajcie znać w komentarzu!

OG

Więcej o: