Cezary Pazura u Kuby Wojewódzkiego o sekstaśmie, sprzedaży garnków i o dużo młodszej żonie: Widzę tylko plusy naszego związku

Cezarego Pazurę niełatwo zdominować w dyskusji. Kuba Wojewódzki nie miał łatwego zadania, ale najważniejsze pytania udało mu się zadać. Co więcej, otrzymał nawet na nie jednoznaczne odpowiedzi.

Cezary Pazura pojawił się u Kuby Wojewódzkiego ze sporym zarostem na twarzy. Okazało się, że to ze względu na zobowiązania zawodowe. Fanów od razu uspokoił, że wkrótce zgoli brodę, bo kolejne zobowiązania zawodowe wymagają od niego gładkiej twarzy.

Z tym owłosieniem mam problemy od dziecka. Zawsze chciałem być owłosiony jak koledzy i golić się, a ja zacząłem golić się na 3. roku studiów dopiero - przyznał.

Po tym interesującym wyznaniu Cezary Pazura musiał się zmierzyć z kolejnymi pytaniami związanymi ze sprawami, które od jakiegoś czasu są kojarzone z aktorem. Na przykład z jego umięśnioną sylwetką, którą zresztą sam chwalił się kiedyś na Facebooku . Wojewódzkiego interesowało, ile czasu Pazura spędza na siłowni.

Staram się trzymać kondycję. Zawsze byłem estetą. Jeżeli wymagamy od kobiet, od mężczyzn, zwłaszcza od kobiet, żeby miały piękne nogi, zgrabne ciała, były smukłe, wysokie, powabne, a niczego nie wymagamy od siebie, to ja zaczynam wymagać od siebie. Uważam, że człowiek powinien być prawidłowo zbudowany, według greckiej zasady "W zdrowym ciele zdrowy duch".

To był wieczór odważnych pytań. Jedno z kolejnych dotyczyło słynnej już afery z rzekomymi sekstaśmami, których bohaterem miał być Pazura. Aktor stanowczo temu zaprzeczył.

Czegoś takiego jak sekstaśma nigdy nie było. Termin "sekstaśma" został wymyślony przez tabloidy, potem wszyscy z ochotą to podchwycili, bo to jest fajne. W orzeczeniu sądu, to jest ostatnie moje zdanie na ten temat, bo mi się rzygać chce, jak o tym mówię, jest napisane: "Materiały zatrzymane u oskarżonego nie dotyczą Cezarego Pazury". Tylko, że na tym wyroku już nie było mediów. Dziękuję bardzo.

Cezary PazuraCezary Pazura Kapif Kapif

Kolejne z trudnych pytań dotyczyło sprzedaży garnków, rzekomo połączonej z występami Cezarego Pazury.

Czy to jest prawda, że ty i Andrzej Grabowski sprzedajecie garnki w czasie waszych programów? - zapytał Wojewódzki.

Tutaj wypowiedź aktora również była jednoznaczna.

Odpowiadam: nie.

Czyli to fake? Nieprawda?

Oczywiście, że nie. Od początku do końca.

Kiedy ta sprawa została wyjaśniona, obaj rozmówcy, prywatnie związani z o wiele młodszymi od siebie partnerkami, przenieśli dyskusję na płaszczyznę spraw damsko-męskich.

Czy naprawdę nie masz żadnego problemu, klnij się na pana Boga, że naprawdę dużo młodsza żona to nie problem?
Żaden. Ja widzę tylko plusy naszego związku i nie widzę żadnych minusów, a w innych związkach miałem dużo minusów.

Edyta Pazura , żona aktora, jest od niego młodsza o 26 lat.

Edyta i Cezary PazurowieEdyta i Cezary Pazurowie Kapif Kapif

Na serwisie Kinoplex.pl możecie obejrzeć film z Cezarym Pazurą, "Kariera Nikosia Dyzmy":

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.