"Rolnik szuka żony". Adam Kraśko spotyka się z Anią z 2. edycji? Mamy jego komentarz: Bardzo chciałem ją poznać i...

"Rolnik szuka żony". Adam Kraśko spotkał się na imprezie z Anią z 2. edycji programu. Czy coś ich połączyło? Mamy jego komentarz.

"Rolnik szuka żony". Adam Kraśko to najpopularniejszy bohater 1. edycji programu, natomiast Anna Michalska była jedyną kobiecą bohaterką 2. edycji. Żadne z nich nie znalazło szczęścia w programie - Adam odrzucił względy Anny Sygnowskiej, a Ania zwróciła pierścionek zaręczynowy Mariuszowi.

Oboje spotkali się niedawno na planie "Rolnika..." i spędzili ze sobą sporo czasu. Na tyle dużo, że pojawiły się pogłoski, iż piękna rolniczka wpadła Adamowi w oko.

Żeby sprawdzić, ile jest w tym prawdy, skontaktowaliśmy się z nim.

Zobaczyliśmy się podczas nagrywania świątecznego odcinka i spędziliśmy miło czas. Mamy trochę wspólnych zdjęć i to właściwie wszystko - powiedział w rozmowie z Plotek.pl.

Nie ukrywa jednak, że bardzo ją polubił.

Wydawała mi się najsympatyczniejsza ze wszystkich dziewczyn z programu. Cieszę się, że ją poznałem, jesteśmy w kontakcie, lubimy się, ale jej chłopakiem nie jestem - przyznał.

Dodał też, że aktualnie nie ma dziewczyny, choć na popularność nie może narzekać i kandydatek do jego serca nie brakuje.

W tej chwili nie jestem w żadnym związku, choć babcie i mamy chcą mnie swatać ze swoimi córkami i wnuczkami. Ja jednak na razie staram się skupić na dopracowaniu formy. Wcześniej nieźle się zapuściłem, pozwalałem sobie na piwko przed telewizorem i jadłem głównie mięso.

"Dopracowywanie formy" już przyniosło efekty. Rolnik zszedł do wagi 160 kilo, a jeszcze niedawno ważył 200. Przeszedł na dietę i regularnie uprawia sport. Pochwalił się, że ostatnio zaliczył 7-kilometrowy marsz bez kijków do nordic walking, co w jego sytuacji jest sporym wyczynem.

JZ