Anita Lipnicka o mężu: Jest cudownym facetem i postanowiłam go wyróżnić. I wtedy Kuba o własnym ślubie

Anita Lipnicka opowiedziała w programie Kuby Wojewódzkiego o swoim mężu. W rewanżu showman odniósł się do zamieszania z własnym ślubem, który sfingował na użytek reklamy.

Anita Lipnicka jest bodaj najbardziej znaną wokalistką zespołu Varius Manx. Z zespołem już od lat nie występuje, a obecnie promuje swoją najnowszą płytę. Jedno z pierwszych pytań, jakie zadał jej Kuba Wojewódzki w swoim programie, dotyczyło jej związku z Johnym Porterem. Showman chciał wiedzieć, czy wzięli ślub. Wokalistka zaprzeczyła. Wojewódzki wykorzystał okazję, żeby skomentować skandal, jaki wybuchł, kiedy on sam sfingował własny ślub. Przy okazji usłyszeliśmy co nieco o niedawnym ślubie Anity Lipnickiej z nowym partnerem.

Ze ślubami jest tak, że niektórzy biorą śluby i wszyscy o tym mówią, a niektórzy nie biorą ślubu i też wszyscy o tym mówią. A ty zrobiłaś, jak to mówił pewien polityk, trzecią alternatywę, czyli zrobiłaś ślub i nikt o tym nie wiedział - powiedział Wojewódzki.
Okazało się, że dorosłam do takiego wieku, gdzie rock and roll już nie wystarczy w życiu. On jest cudownym mężczyzną, cudownym facetem i dlatego postanowiłam go wyróżnić i zostać jego żoną. Powiedziałam "tak", chociaż nigdy w życiu sobie nie wyobrażałam siebie w roli panny młodej - odpowiedziała mu Lipnicka.

I w tym momencie Kuba Wojewódzki uczynił odniesienie do własnego związku z Renatą Kaczoruk.

Ja się jeszcze nie hajtnąłem. Ja w ogóle nie wierzę w miłość do grobowej deski - powiedział.

Na warsztat wziął również medialne zamieszanie, jakie pojawiło się, kiedy nabrał wszystkich twierdząc, że ożenił się z Kaczoruk.

Ja już sam nie wiem [czy jestem żonaty - red]. Ja nie czytam dzisiejszych newsów. Nie wiem, czy mam żonę, czy jestem wdowcem. W moim wieku rośnie szansa na miłość do grobowej deski. Z każdym kolejnym rokiem, nie ma co ukrywać - mówił.

Po chwili porzucił wątek osobisty i zapytał Lipnicką, czy to prawda, że większość tekstów napisała pod wpływem alkoholu.

To było powiedziane z przymrużeniem oka i powiedziałam, że gdyby nie wino, nie napisałabym żadnej piosenki. Podtrzymuję to. Uważam, że parę kieliszków wina czasami otwiera głowę - przyznała artystka.

Dodała jednak, że kiedy pracuje, jest "absolutnie trzeźwa" i zorganizowana. W co raczej warto wierzyć, bo efekt pracy artystki świadczy o pełnym zawodowstwie. Przypominają się jednak słowa amerykańskiego pisarza Ernesta Hemingwaya: pisz po pijaku, poprawiaj na trzeźwo. Jednak badanie związku alkoholu z twórczością artystyczną odłóżmy na lepszą okazję.

JZ

Więcej o:
Komentarze (24)
Anita Lipnicka o mężu: Jest cudownym facetem i postanowiłam go wyróżnić. I wtedy Kuba o własnym ślubie
Zaloguj się
 • Gość: Mroczny samobojca

  Oceniono 26 razy 22

  Konie kuja a Kuba nogi podstawia. Ktos powie o dzieciach a Kuba ze lambo ma w garazu na dwa miesiace pozyczone. Ktos powie o milosci a kuba ze lubi odmiane : raz rznie glupa raz struga wariata.

 • Gość: benia

  Oceniono 15 razy 13

  zamiast robić wywiad ględzi o sobie i kolejnej panience

 • Gość: Tymoteusz

  Oceniono 15 razy 11

  Pi raz kolejny Goście musieli zniżtć się di poziomu gospodarza! Żenada. Narcyza już się nie daje oglądać...

 • Gość: Kurnik

  Oceniono 11 razy 9

  Kuba nie wierzy w milosc do grobowej DESKI? Zenulka bedzie niepocieszona.

 • Gość: kika

  Oceniono 8 razy 6

  Już dawno unikam tego programu, ale akurat obejrzałem. Lipnickiej nie słucham również, ale zrobiła pozytywne wrażenie. Taka ułożona, wrażliwa i miła osoba. Szkoda, że Wojewódzki nie zrezygnował ze swojego stylu prowadzenia programu, aby móc jej coś powiedzieć. Ponadto była ku temu szansa, aby miał przecież pytania "normalne".

 • Oceniono 13 razy 3

  Dlatego Kuba Wojewódzki musi sobie rekompensować swoją niezdolność do obdarzenia kogokolwiek szczerym uczuciem, popularnością, samochodami i tym czym tylko się da samotność zastąpić. A bycie w prawdziwym związku właśnie do grobowej deski to bogactwo jakiego nigdy za żadne pieniądze sobie nie kupi. Dlatego zachowuje się jak skończony pajac, jego sprawa. Ale po jaką ... pełno tego pana w mediach? A co mnie jego pseudo rozterki obchodzą. Facet jest kaleką, nie ma uczuć wyższych a tego wyleczyć się nie da.

 • Gość: Ute

  Oceniono 2 razy 2

  U Kuby zawsze konwencja na niby. Tworzy sztuczne sluby, na niby gwałci ukrainki, zagaduje gosci...byle nie doszła do niego prawda rzeczywistości. Nauczył sie tak jako mały Kubuś, któremu stało sie coś co go mocno traumatycznie przeraziło i zatrzymał sie na tamtym etapie.

 • eldemon

  Oceniono 1 raz 1

  Eee, co to za wywiad, nic o aborcji?!

 • Gość: waleo

  Oceniono 3 razy 1

  41 lat i ona się zastanawia czy dorosła do małżeństwa?! A ponoć kobiety narzekają, że faceci wymigują się. Takie czasy, niestety, rodzina, małżeństwo, wierność to anachronizmy. No i jeszcze "wyróżniła" faceta?! Q..va, to już nie z miłości? I to nie oboje wyróżniają siebie nawzajem? O czasy....!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX