W TVN zaapelowała, żeby przestali mylić ją z Anną Guzik. Dzień później znowu: Zadzwonili z ofertą

Życie ze znanym nazwiskiem jest łatwiejsze? Powiedziała nam Ann Guzik.

"Nie da się załatwić", "To jest niemożliwe". My, zwykli śmiertelnicy, często słyszymy tę odpowiedź. Takich problemów nie mają osoby, które w "Polsce mają status gwiazdy". Znane nazwisko niewątpliwie ułatwia życie, lecz także generuje niezliczoną ilość zabawnych, choć i męczących sytuacji. Utwierdziła nas w tym przekonaniu Anna Guzik , która nazywa się tak samo jak lubiana aktorka.

Anna Katarzyna GuzikAnna Katarzyna Guzik Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Anna Katarzyna Guzik, na co dzień pracuje w środowisku show-biznesowym, jest menadżerką Macieja Jachowskiego, dlatego jej imię i nazwisko oraz numer telefonu są dostępne w sieci. Wiele osób nie doczytuje jednak, że nie jest aktorką.

Nie dalej jak w poniedziałek, czyli dzień po emisji programu "Na językach", gdzie otwarcie powiedziałam, że w Polsce są dwie Anny Guzik, otrzymałam telefon z ofertą pracy. Chodziło o poprowadzenie jakiejś imprezy. Nauczona doświadczeniem najpierw upewniłam się, kogo naprawdę chcą zatrudnić mnie, czy Annę Guzik, aktorkę - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Anna Katarzyna Guzik.

Anna Guzik.Anna Guzik. Kapif Kapif

Jak sama mówi, takie sytuacje zdarzają się nagminnie. Czy nie kusiło jej nigdy, żeby wykorzystać nieco uprzywilejowaną pozycję imienniczki?

Nawet mi to nie przyszło do głowy - mówi Anna Katarzyna Guzik w rozmowie z nami. - Ale ilość tego typu sytuacji powoli zaczyna mnie jednak kusić, żeby zagrać na nosie nieuważnym rozmówcom - dodała z uśmiechem. No bo ja mam chociażby porsche czy męża, jak Anna Guzik? - śmieje się.

Choć nieustanne mylenie z lubianą aktorką może być uciążliwe, Anna Katarzyna Guzik, po latach doświadczeń uzbroiła się zbroję cierpliwości i tarczę z uśmiechu.

Anna Katarzyna GuzikAnna Katarzyna Guzik Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Anna Katarzyna Guzik ma szczęście, że jej sławna imienniczka jest powszechnie lubiana i nie musi zmagać się z niechęcią hejterów. Nazwisko Guzik praktycznie zawsze ociepla klimat rozmowy. Jest też źródłem zabawnych sytuacji.

Zamówiłam na swoje nazwisko taksówkę. Gdy wsiadłam do niej i cokolwiek powiedziałam, kierowca zerknął we wsteczne lusterko, spojrzał na mnie i z cwaniackim uśmiechem oraz pewnością siebie w głosie powiedział: A, ja panią znam z telewizji! - wspominała Anna Katarzyna Guzik w rozmowie z Plotek.pl.

Co ciekawe, obie panie choć pracują w jednej branży nigdy się nie spotkały!

Byłam nawet kiedyś na imprezie zorganizowanej dla ekipy serialu "Na Wspólnej", jednak akurat wtedy Anny Guzik na niej nie było - opowiada nam Anna Katarzyna Guzik.

Anna GuzikAnna Guzik Kapif Kapif

Zobaczyć ich pierwsze spotkanie? Bezcenne. "Hej, nazywam się Anna Guzik", "Hej, ja też".

karo

Więcej o: