Wiemy, kto może zastąpić Roberta Kozyrę w "Mam talent"!

Jest lista kandydatów.

Odkąd Robert Kozyra przyznał, że odchodzi z programu " Mam talent " pojawiło się bardzo ważne pytanie: Kto go zastąpi? W końcu castingi do 6. edycji programu ruszają już za kilka dni.

W kuluarach mówi się o Michale Figurskim i Łukaszu Jakóbiaku - zdradza nasze źródło. - Najbardziej prawdopodobnymi kandydatami są jednak Piotr "Kędzior" Kędzierski, Hubert Urbański i Marcin Prokop. Gdyby ostatecznie wybrano Prokopa, Szymon Hołownia zostanie sam za kulisami show albo będą szukać kogoś do pary.

Który z nich  najlepiej poradziłby sobie w show?

Od czasu afery wywołanej żartami z Ukrainek, Michał Figurski nie ma w mediach najlepszego wizerunku. Co prawda dostał posadę dyrektora programowego niszowego kanału muzycznego Rebel.TV, ale całkiem prawdopodobne, że chciałby trafić do TVN-u.

Michał FigurskiMichał Figurski Kapif Kapif

Łukasz Jakóbiak z całą pewnością podbił serca polskich internautów, którzy uwielbiają jego youtubowy talk show. W wywiadzie dla glamki.pl przyznał , że program "20m2 Łukasza" powstał tylko po to, by zostać zauważonym i dostać pracę w telewizji. Może TVN da mu taką szansę?

Łukasz Jakóbiak.Łukasz Jakóbiak. Kapif Kapif

Piotr Kędzierski ma już doświadczenie w prowadzeniu muzycznego talent show. Świetnie sobie radził w " Bitwie na głosy ". W "Mam talent" musiałby jednak wcielić się w rolę jurora, a to trochę inne zadanie...

Piotr KędzierskiPiotr Kędzierski KAPIF KAPIF

Hubert Urbański z prowadzeniem show nie miałby pewnie większych problemów - w " Tańcu z gwiazdami " radził sobie całkiem nieźle. Tylko czy ma wciąż charyzmę, która przyciągnie przed telewizory miliony widzów?

Hubert UrbańskiHubert Urbański Kapif Kapif

A może jednak Marcin Prokop ? Tylko kto stanie wtedy u boku Szymona Hołowni ?

Marcin Prokop i Szymon HołowniaMarcin Prokop i Szymon Hołownia Screen z tvn.pl Screen z tvn.pl

A co wy sądzicie o kandydatach? Który z nich mógłby usiąść obok Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej ?

aga

Kogo widzielibyście w roli jurora w Mam talent?
Więcej o: