Doda zaśpiewa hymn na Paradzie Równości!

Księża na nią pomstują, władze niechętnie zezwalają na koncerty. Mimo to, Doda nie zamierza jednak spuścić z tonu, a wręcz dolewa oliwy do ognia - wystąpi na kontrowersyjnej Paradzie Równości i stworzy jej hymn!

Na warszawskiej Paradzie Równości 2 czerwca wystąpi Doda! Wraz ze swoim sobowtórem Dżagą wykonają wieczorem oficjalny hymn Parady!

Powstał specjalny utwór pod tytułem "Twa energia", który będzie hymnem tegorocznej Parady Równości. Piosenka opowiada o relacji dwóch przyjaciół, a także o potrzebie tolerancji oraz o tym, jak niektórzy nie potrafią zaakceptować dzielących nas różnic. Śpiewamy o tym, co niektórych przerasta, a na co najwyższy czas się otworzyć. Nagrałam ją ze swoim przyjacielem Dżagą, który od lat jest czołową dragqueenką w Polsce - opowiedziała nam Doda.

DodaDoda kapif

Wydaje się, że Doda jest stworzona, żeby żyć w atmosferze skandalu. Od zawsze odważnie paradowała w skąpych, wyzywających strojach i wygłaszała kontrowersyjne tezy. Nie dawno w mediach przeżywano, wytoczony jej proces o obrazę uczuć religijnych. Radykalne poglądy Dody mogły być też przyczyną problemów z organizacją jej koncertów - czasem konserwatywne władze miast nie zgadzają na występy piosenkarki.

Jednak artystka nie boi się "koncertowej śmierci". Idzie nawet o krok dalej.

Pojawię się na Paradzie 2 czerwca, co z pewnością wywoła niemałe emocje. Razem z Dżagą wystąpimy na wielkiej platformie, która będzie ciągnięta przez sześć harleyów, które poprowadzi sześć gorących lesbijek - zdradziła nam Doda.

Impreza odbędzie się w stolicy już po raz jedenasty i, za pewne tak jak w poprzednich latach, atmosfera wokół niej będzie gorąca. W komitecie honorowym znajdują się takie osoby jak: Leszek Miller, Ramona Rey, Tomasz Raczek, Ryszard Kalisz czy Janusz Palikot. Jednak możemy zgadywać, że to raczej imię Królowej przyciągnie najwięcej uwagi do całej imprezy.

Komu piosenka Dody i Dżagi zaostrzy apetyt na więcej muzyki artystki, będzie miał okazję usłyszeć ją tego samego dnia ponownie.

Tego samego dnia, po Międzynarodowej Paradzie Równości, Doda zaśpiewa jej hymn w warszawskim klubie Glam - powiedział nam rzecznik prasowy Dody, Paweł  Kasa.

Doda stara się intensywnie wspierać mniejszości seksualne w Polsce.

Od zawsze wspierałam środowiska homoseksualne, tym bardziej, że należy do nich wielu moich bliskich znajomych. Na tyle, na ile mogę, staram się więc angażować w różne akcje, mające na celu wsparcie tych grup, zamanifestowanie mojego poparcia dla nich - zwierzyła się nam artystka.

Przyjdziecie podziwiać "Królową"?

DodaDoda kapif

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem !

zuz

Zobacz także:

Większy rozmiar, brak stanika, prześwitujące kreacje, czyli jak zmieniały się PIERSI Dody!

Gwiazdy paradują po mieście BEZ STANIKA i pokazują swoje wdzięki!

Waga, wzrost, wymiary ciała: Poznaj tajemnice polskich gwiazd!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.